Sinanpaşa Parkı yenilendi

Sinanpaşa Parkı yenilendi
Sinanpaşa Parkı yenilendi

ADANA, (DHA)- YÜREĞİR Otogarı karşısında bulunan Sinanpaşa Çocuk Parkı'nın çocuk oyun takımları ve spor takımları Yüreğir Belediyesi tarafından yenilendi.


Yüreğir Belediye Başkanı Fatih Kocaispir'in talimatıyla, Yüreğir otogarı karşısında bulunan Sinanpaşa Çocuk Parkı'nın çocuk oyun takımları ve spor takımları yenilendi. Parkta incelemelerde bulunan Kocaispir, mevcut yeşil alan ve parklara da vatandaşların rahat bir şekilde kullanması için gereken önemin gösterileceğini belirtti. Kocaispir, Adana halkının nefes alacağı mekanlar oluşturma gayreti içerisinde olacaklarını söyledi.


Hızlı kentleşme sonucunda oluşan estetik ve çevresel problemlerin planlı kentsel yeşil alanların önemini artırdığını belirten Yüreğir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Kocaispir, ''Parklar kentleri daha sağlıklı yerler haline getirerek yaşayanların daha sağlıklı olmalarını sağlarlar. Parklarda gerçekleştirilen düzenli egzersiz, koruyucu tıbbın anahtarıdır. Yüreğir Belediyesi olarak vatandaşların rahatça ulaşabilecekleri spor aletlerini Yüreğir'in bütün bölgesine ulaştıracağız" dedi.


 


-GÖRÜNTÜLÜ


Yasal Bilgilendirme
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS