Soner Çetin’e anlamlı hediye

Soner Çetin’e anlamlı hediye
Soner Çetin’e anlamlı hediye

ADANA, (DHA)- ÇUKUROVA Belediye Başkanı Soner Çetin’e Halk Günü toplantısında tek parça seramik üzerine yapılmış Atatürk resmi hediye edildi. Başkan Çetin, Cumhuriyet Bayramı öncesi bu anlamlı hediye karşısında mutlu olduğunu ifade etti.
Halk Günü toplantısına gelen Kale Grubu Akdeniz Bölge Müdürü Selçuk Kara, Başkan Soner Çetin’e tek parça seramik üzerine yapılmış Atatürk resmi hediye etti. Bu anlamlı hediye karşısında mutlu olduğunu belirten Başkan Soner Çetin, “Cumhuriyet Bayramımızı coşkuyla kutlamaya hazırlandığımız bu günlerde böylesine bir hediye almaktan dolayı çok mutlu oldum. Teşekkür ediyorum” ifadesini kullandı.
Vatandaşların sorun ve önerilerini almadan önce açıklamalarda bulunan Başkan Soner Çetin, yoğun bir tempoda gece gündüz çalıştıklarını belirterek, “Bir yandan olağan belediyecilik hizmetlerini eksiksiz yapmaya çalışırken diğer yandan da çeşitli etkinliklere katkı veriyoruz. Adana artık güzel olaylarla anılıyor. Biz de mümkün olduğunca Adana için elimizi taşın altına koyuyoruz” dedi.

ÇUKUROVA’DAKİ HERKESİ DÜŞÜNÜYORUZ
Başkan Soner Çetin, Çukurova’da yaşayan çocuk, genç, yaşlı, kadın herkesi düşündüklerini ayrıca sokakta yaşayan hayvanlar içinde çalışmalar yaptıklarını anlattı. Bunun için 'Her okula bir köpek' kampanyası başlattıklarını açıklayan Başkan Soner Çetin, "Her okulun bir köpek sahiplenmesini amaçlıyoruz. Böylece hem çocuklarımıza hayvan sevgisi aşılanacak hem de barınağımızda daha fazla hayvanın rehabilite edilmesi için yer açılacaktır" şeklinde konuştu.
Başkan Soner Çetin, sokak hayvanlarına sahip çıktıklarını ancak bazı vatandaşların da sokaktaki hayvanlardan şikayetçi olduğuna dikkat çekerek, “Çukurova Belediyesi gibi her ilçe belediyesi kısırlaştırma çalışması yapsa bu sorun ortadan kalkar” dedi.
Başkan Soner Çetin konuşmasının ardından vatandaşların sorun ve şikayetlerini dinledi, sorunların anında çözümü için gerekli birim amirlerine talimatlar verdi.

FOTOĞARFLI

Yasal Bilgilendirme
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS