Vali Demirtaş'tan 'hizmet' ve 'esnaf' ziyareti

Vali Demirtaş'tan 'hizmet' ve 'esnaf' ziyareti
Vali Demirtaş'tan 'hizmet' ve 'esnaf' ziyareti

ADANA, (DHA)- ADANA Valisi Mahmut Demirtaş,  Seyhan, Sarıçam ve Yüreğir'de  ziyaretler gerçekleştirip, mahallerlerde vatandaşlarla bir araya geldi.
Sarıçam Kaymakamlığı ile yeni binasında hizmet vermeye başlayan Yüreğir Kaymakamlığına gerçekleştirdiği ziyaretlerde Vali Demirtaş, Sarıçam Kaymakamı Ali Murat Kayhan ile Yüreğir Kaymakamı Oğuzhan Bingöl'den ilçelerin genel durumu hakkında bilgiler almasının ardından her iki kaymakamlıkta da 'Açık Kapı' büroları ile ilçe nüfus müdürlüklerinde incelemelerde bulundu ve görevli personelden vatandaşlara verilen hizmetlerin içeriğiyle ilgili detaylı bilgiler aldı. Daha sonra Adana'nın nüfus bakımından en büyük ilçesinde hizmet veren Seyhan Kaymakamlığı ve İlçe Nüfus Müdürlüğü'nde incelemelerde bulunarak yetkililerden bilgiler alan Vali Demirtaş, işlemlerini gerçekleştiren vatandaşlarla bir süre sohbet edip, vatandaşların verilen hizmetler hakkındaki görüş ve önerilerini dinledi. 
Vatandaşa iyi hizmet etmenin her zaman birinci öncelikleri olduğunu anlatan Vali Demirtaş, "Bizler vatandaşımızın en iyi koşullarda ve kaliteli hizmet almaları için elimizden geleni daima yapacağız. Bu konuda ilimizde görevli tüm kamu kurum ve kuruluş temsilcilerimizin de aynı hassasiyeti gösterdiklerinden hiç şüphe duymuyorum" dedi.

MAHALLE ZİYARETLERİ
Vali Demirtaş, geçtiğimiz günlerde polis aracına gerçekleştirilen bombalı saldırı sonrasında patlamanın meydana geldiği Yüreğir ilçesinde bulunan Selahattin Eyyubi Mahallesi ile Kiremithane Mahallesi’ni ziyaret etti. Yüreğir Kaymakamı Oğuzhan Bingöl’ün de katıldığı ziyaret sırasında esnaflarla bir araya gelen Vali Demirtaş, 'geçmiş olsun' temennisinde bulundu. Daha sonra İl Emniyet Müdürü Zafer Aktaş ile birlikte Mirzaçelebi Mahallesi’ne geçen Vali Demirtaş, Sarıçam Belediye Başkanı Bilal Uludağ’ı da makamında ziyaret etti. Sarıçam Kaymakamı Ali Murat Kayhan'ın da katıldığı ziyaret sırasında Vali Demirtaş, ilçede gerçekleştirilen çalışmalar ve projeler hakkında Başkan Bilal Uludağ tarafından bilgilendirildi. Vali Demirtaş, Adana’nın tüm ilçelerinde yaşayan vatandaşların en iyi şekilde hizmet almasına çok önem verdiklerini belirterek vatandaşa en iyi hizmetin sunulması için herkesin üzerine düşen görevi yerine getireceğine inancının tam olduğunu belirtti.
Vali Demirtaş, gerçekleştirilen sohbetin ardından Başkan Bilal Uludağ’a ve tüm belediye personeline çalışmalarında başarılar dileyerek, ziyaretini sonlandırdı.


 

Yasal Bilgilendirme
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
 
LG
MD
SM
XS