Yeşiloba ve Dağlıoğlu mahallelerine yeni asfalt

Yeşiloba ve Dağlıoğlu mahallelerine yeni asfalt
Yeşiloba ve Dağlıoğlu mahallelerine yeni asfalt

ADANA,(DHA)- ADANA Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar Yeşiloba ve Dağlıoğlu mahallelerinde tamamlanan asfalt çalışmalarını inceledi.

Her iki mahallede de halkın yoğun ilgi ve sevgisiyle karşılanan Başkan Zeydan Karalar, sorunları çözme hedefiyle çalıştıklarını söyledi. Başkan Zeydan Karalar’a, Seyhan Belediye Başkanı Akif Akay da eşik etti. Mahallelerde devam eden çalışmaları inceleyip halkla sohbet eden Başkan Zeydan Karalar, "Her zorluğun üstesinden geleceğiz. Şunu bilmenizi isterim; 2019 yılı emekleme yılı bile değildi. Elimiz kolumuz bağlı hiçbir şey yapamayan bir belediye halindeydik. Emekleyemiyorduk bile. 2020 yılı emekleme yılı, 2021 yılı yürüme, 2022 yılı da koşma yılı olacak. Şartları güzelleştireceğiz düzelteceğiz. Çünkü biz parayı iyi kullanırız. İnsanı da çok severiz, hizmeti de iyi yaparız. Akkapı, Gülbahçesi, Dağlıoğlu mahallelerine hizmet verecek 25 kilometrelik kanalizasyon hattını biz başlattık. Foseptiğe mahkum olmuştu kardeşlerimiz. Hemen çalışma başlattım ve bitirmek üzereyiz'' diye konuştu.

İNSAN ODAKLI ANLAYIŞ

Adana’nın dört bir yanında hizmet atağı gerçekleştireceklerini vurgulayan Karalar, "Neresi daha az hizmet almışsa oraya daha çok hizmet götüreceğiz. Hizmet ederken adil davrandık ve bundan sonra da öyle yapacağız. Bütün insanları eşit görüyoruz. Etnik köken, din, mezhep ayrımı yapmadan, bize oy verip vermediğine bakmadan hizmet ettik, bundan sonra da aynı şekilde davranacağız. Bizim siyasi görüşümüz herkese eşit hizmet edilmesini gerektirir. Biz insana önem veririz. Bizim için insan en yüce değerdir ve herkese eşit hizmet etmek bizim tarzımız ve görevimizdir” dedi.

YOL HAMLESİ BAŞLAYACAK

Başkan Zeydan Karalar, kentin tamamında yol hamlesi başlatacaklarının altını çizerek "Kötü şartlarımıza rağmen ihtiyaç olan yerlerde yol yapmaya devam ettik. Ekonomik şartlarımız düzeldiğinde neler yapabileceğimizi artık siz tahmin edin. Bu yıl Adana’nın tamamında yol hamlesi başlatacağız. Halkımız bunun farkına varacak. İyi idare edilen bir bütçeyle nasıl işler çıkarılacağına herkes şahit olacak.”Yasal Bilgilendirme
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS