Okullar arası spor müsabakaları tamamlandı

Okullar arası spor müsabakaları tamamlandı
Okullar arası spor müsabakaları tamamlandı

ADANA,(DHA)- ADANA Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ile Milli Eğitim İl Müdürlüğü’nün faaliyet programında yer alan okullar arası kick boks, voleybol ve basketbol il birinciliği müsabakaları tamamlandı.

Kick boks müsabakaları 5 Ocak Stadyumu Tribün Altı Spor Salonu'nda, genç kızlar voleybol müsabakaları İsmail Sefa Özler Spor Salonu'nda ve genç erkekler basketbol müsabakaları Menderes Spor Salonu'nda gerçekleştirildi. Yoğun katılımın gözlendiği müsabakalarda izleyiciler coşkulu ve heyecanlı anlar yaşadı. Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Okul Sporları Sorumlusu Ramazan Bahadır, "Okul sporları branşlarının hepsinde sporcularımızdaki coşkuyu ve hırsı maçlardaki davranışlarından gözlemliyoruz. Branşlardaki sporcu sayısının artması ve sporcu velilerinin motivasyon çabaları bizleri mutlu ediyor. Gayemiz öğrencilerimizin müsabakalardan başarılı bir şekilde çıkmaları ve sistemli bir şekilde çalışmalarına devam etmeleridir. Başarılı olan sporcu kardeşlerimi kutluyor ve bir sonraki müsabakalarda Adana’mızı en iyi bir şekilde temsil edeceklerine inanıyorum" dedi.

MADALYALARINI ALDILAR

Müsabakalar sonunda dereceye giren sporcuların madalyalarını Okul Sporları Sorumlusu Ramazan Bahadır, Kick Boks Adana İl Temsilcisi Şehmuz Baysal, Voleybol İl Temsilcisi Yusuf Cemil Oğuz, Basketbol İl Temsilcisi Abdullah Kutlu, antrenörler, hakemler ve okulların beden eğitimi öğretmenleri verdi.

SONUÇLAR

Müsabakaların sonunda genç erkekler sasketbolda Özel Erkan Anadolu Lisesi birinci, Özel Gündoğdu Fen Lisesi ikinci, Seyhan İMKB Fen Lisesi üçüncü, Borsa Anadolu Lisesi dördüncü oldu. Genç Kızlar voleybol karşılaşmalarını Özel Eral Anadolu Lisesi birinci,  Ceyhan Ticaret Borsası Sosyal Bilimler Lisesi ikinci, Şehit Mehmet Atıcı Anadolu Lisesi üçüncü, Hacı Ahmet Atıl Anadolu Lisesi dördüncü tamamladı.Yasal Bilgilendirme
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS