Büyükşehir'in sahnesinde Onur Akın'dan ilk konser

Büyükşehir'in sahnesinde Onur Akın'dan ilk konser
Büyükşehir'in sahnesinde Onur Akın'dan ilk konser

ANKARA, (DHA)- TÜRK Halk Müziği sanatçısı Onur Akın, Ankara Büyükşehir Belediyesi'nce düzenlenen konserde hayranlarına müzik ziyafeti sundu. Akın, 30 yıllık sanat hayatında ilk kez Büyükşehir Belediyesinin ev sahipliğinde konser verdiğini söyledi. 

Onur Akın’ın Gençlik Parkı Tiyatro Salonu'nda 'Romantik Şarkılar' adıyla verdiği konsere Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş'ın eşi Nursen Yavaş, Genel Sekreter Baki Kerimoğlu, siyasi parti temsilcileri ile binlerce Başkentli katıldı. Konserde salona sığmayanlar için salonun dışına sinevizyon kuruldu. Türk Halk Müziği'nin ünlü ismi Onur Akın, şarkılarını Başkentlilerle birlikte seslendirdi.

'İLK KEZ BÜYÜKŞEHİR SAHNESİNDEYİM'

30 yıllık sanat hayatında ilk kez Ankara Büyükşehir Belediyesi sahnesinde olmanın mutluluğunu yaşadığını ifade eden Onur Akın, "Burada olmak benim için çok özel ve büyük mutluluk. 30 yıllık sanat hayatımda ilk defa Ankara Büyükşehir Belediyesi'nin ev sahipliğinde konser yaptım. İlk defa Büyükşehir sahnesinde olduğum için Sevgili Başkanımız Mansur Yavaş'a bu 30 yıl gecikmeli konser için çok teşekkür ediyorum" dedi. Yasal Bilgilendirme
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS