Çankayalılar 'Sağlık Kart' ile indirim kazanıyor

Çankayalılar 'Sağlık Kart' ile indirim kazanıyor
Çankayalılar 'Sağlık Kart' ile indirim kazanıyor

ANKARA, (DHA)- ÇANKAYA Belediyesi'nin hayata geçirdiği 'Sağlık Kart' uygulamasında indirim sağlanan sağlık kuruluşlarının sayısı arttı.
Başlangıçta 17 sağlık kuruluşuyla başlayan projede sayı 42'ye çıkarken, Sağlık Kart alan vatandaşların sayısı da 75 bine yükseldi. Yüzde 50'ye kadar indirim imkânı sağlayan Sağlık Kart'a, Çankaya'da yaşayan veya Çankaya'da ticari faaliyette bulunan tüm Çankayalılar hiçbir koşul aranmadan sahip olabiliyor. Dünya Sağlık Örgütü'nün belirlediği politika, ilke ve programları, sosyal belediyecilik ve yeni nesil belediyecilik programının bir parçası olarak hayata geçiren belediye, 'Sağlık Kart' uygulaması ile sağlık hizmetinde fırsat eşitliğini amaçlıyor. 'Sağlık Kart'ın, sağladığı indirimler arasında, robotik cerrahi ile obezite ameliyatı, laboratuvar tahlilleri, dermo kozmetoloji, doğum paketleri, ağız ve diş sağlığı, göz hastalıkları, onkoloji ve tüp bebek hizmetleri yer alıyor. Ayrıca anlaşma yapılan hastaneler arasında Liv Hospital, Bayındır Hastanesi, Medicana, Dünya Göz, Ufuk Üniversitesi gibi çok sayıda hastane yer alıyor.
42 SAĞLIK KURULUŞUNDA İNDİRİM
Çankaya Belediyesi'nin 'Sağlık Kart Projesi'nin sunduğu imkânlardan yararlanabilecek, 42 özel sağlık kuruluşları ise, şu şekildedir;
"Veni Vidi Göz Hastalıkları Merkezi, Özel Ankara Umut Hastanesi, Denge Tıp Laboratuvarları, Özel Natomed Hastanesi, Özel İncek Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon Hastanesi, Özel Ankara Cerrahi Tıp Merkezi, Özel Doğal Hayat Polikliniği, Özel Özkaya Tıp Merkezi, Özel Çankaya Yaşam Hastanesi, Kudret Göz Hastanesi, Kudret Internatıonal Hastanesi, Özel Ortadoğu Hastanesi, Dünya Göz Hastanesi, Medicana Internatıonal Ankara Hastanesi, Liv Hospital, Bayındır Hastanesi, Güven Çayyolu Sağlık Kampüsü, Özel Doğa Tıp Laboratuvarı, Özel Çankaya Hastanesi, Maxtone İşitme Merkezi, Ufuk Üniversitesi Hastanesi, Özel Tandoğan Magnet Tıp Merkezi, Özel Medipark Tıp Merkezi, Özel Koru Hastanesi, Mor Optik Tic. Ltd.Şti., Özel Yeni Med Tıp Merkezi, TOBB Etü Hastanesi, Ena Laboratuvarları, Özel Lokman Hekim Akay Hastanesi, Özel Ortadoğu Damla Tıp Merkezi, Özel Yüzüncü Yıl Hastanesi, Özel Medsentez Polikliniği, Aktif Duyu İşitme Cihazları Satış Ve Uygulama Merkezi, Yeni Vizyon Tıp Merkezi, Engin Tıp Merkezi, Özel Ankara Mayagöz Hastalıkları Merkezi, Fizitek Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon Merkezi, Siemens İşitme Cihazları, Özel Du-Çe Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon Merkezi, Özel Hc İnternational Clinic Cerrahi Tıp Merkezi, Denthospital Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi, Özel Medisis Hastanesi."

Yasal Bilgilendirme
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS