Başkan Akgül: En önemli gücümüz gençler

Başkan Akgül: En önemli gücümüz gençler
Başkan Akgül: En önemli gücümüz gençler

ANKARA, (DHA)- MAMAK Belediye Başkanı Mesut Akgül, Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Mamak Başkanı Taha Kapsal ve beraberindeki heyeti makamında ağırladı. 
Ziyarette, Türkiye'nin geleceği için en önemli güç kaynağının gençler ve gençlerin taşıdıkları milli ruh olduğunu kaydeden eden Başkan Akgül, "Türkiye Gençlik Vakfı, gelenek ve göreneklerine bağlı kalarak, çağın gereklerini iyi okuyabilen, topluma ve insanlığa değer katan, çalışkan, iyi ahlaklı bir gençlik için faaliyetlerini sürdürüyor. Bizlerde geleceğimizin teminatı gençlerimizin için elimizden gelen her türlü desteği vermeye çalışıyoruz. En önemli gücümüz gençler" dedi.
TÜGVA’DAN AKGÜL’E TEŞEKKÜR
TÜGVA ailesi olarak gençlere hem eğitim noktasında hem de beklenen o ruhun oluşması noktasında bilinçlendirmeye devam ettiklerini ifade eden TÜGVA Mamak Başkanı Taha Kapsal, "Bu açıdan bugüne kadar vakfımız için vermiş olduğu tüm desteklerden dolayı şahsım ve TÜGVA adına Mamak Belediye Başkanı Mesut Akgül’e teşekkür ediyorum" diye konuştu.  Ziyaret sonrası Kapsal, Başkan Akgül’e Kur-anı Kerim ve rahle hediye etti.

Yasal Bilgilendirme

{$ item.Category.Title $}

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS