Mektebim Eğitim Kurumları öğrencileri Başkan Yaşar’ı ziyaret etti

Mektebim Eğitim Kurumları öğrencileri Başkan Yaşar’ı ziyaret etti
Mektebim Eğitim Kurumları öğrencileri Başkan Yaşar’ı ziyaret etti

ANKARA, (DHA) - YENİMAHALLE Belediye Başkanı Fethi Yaşar, Mektebim Eğitim Kurumları Batıkent ortaokulu öğrencilerini makamında ağırladı.


Kampüs Müdürü Aysun Yılmaz ve Müdür Yardımcısı Mustafa Akhan ile birlikte Başkan Yaşar'ı ziyaret eden öğrenciler, Türkiye genelindeki 56 şubeden arkadaşlarının hazırladığı hediyeleri ve yeni yıl mesajlarını Başkan Yaşar'a iletti. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Yaşar "Sağlıklı, üretken, çalışkan bir toplum yaratılacaksa bunun temeli eğitimdir. Okuyun, okuyun, okuyun" dedi.


‘EĞİTİMDE ÇITAYI YÜKSELTMEK ZORUNDAYIZ’


Türkiye'de eğitim sisteminin bir türlü düzene girmediğinden de yakınan Başkan Yaşar, şunları söyledi:


“Cumhuriyet döneminde bile çağdaş, üretken, sorgulayan, düşündüğünü ifade edebilen nesiller yetiştiriliyordu. Ama bugün maalesef eğitim kalitemiz her geçen gün düşüyor. Eğitimde çıtayı yükseltmek zorundayız. Bunu da sizler inadına okuyup, inadına çalışarak yapacaksınız. Ben belediye başkanınız olarak eğitim adına sizler için elimden geleni yapıyorum, yapmaya da devam edeceğim. Sizlerin iyi yetişmesi için eğitime harcadığımız paraya üzülmüyor aksine mutlu oluyorum. Çünkü bu para geleceğe harcanan para diye bakıyorum. Geleceğimiz daha aydınlık görmek istiyorum. 2019 yılının ülkemize de sizlere de güzellikler getirmesini diliyorum.”Yasal Bilgilendirme
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS