Alanya Belediyesi'nden dev tesis

Alanya Belediyesi'nden dev tesis
Alanya Belediyesi'nden dev tesis

 

ALANYA, (DHA)- ALANYA Belediyesi, Park ve Bahçeler Müdürlüğü'ne bağlı marangozhanesini 1400 metrekarelik dev bir tesise taşıdı. Zamandan, mekandan ve paradan tasarruf adına atılan bu adımla birlikte, mobilya ve dekor anlamında A'dan Z'ye her şey bu tesiste ivedilikle üretilecek.
Alanya Belediyesi, daha hızlı, daha kaliteli ve daha etkin hizmet adına endüstriyel bir yapıya bürünüyor. Üretken belediyecilik adına, ilçe genelinde bulunan ahşap kent mobilyaları, bank, kameriyeler, dekorlar, belediye hizmet binasında kullanılan mobilyaların üretildiği atölye büyüyerek, bir tesise dönüştü. İçerisinde boyahanenin de bulunduğu marangozhanede, A'dan Z'ye bütün üretim, sevkiyat ve yerleştirme işlemleri, yerinde ve zamanında tek elden hızlı bir şekilde bu tesisten yapılacak.
BAŞKAN YÜCEL'DEN EKİBİNE 'HAYIRLI OLSUN' ZİYARETİ
Alanya sanayiinde bulunan atölye Oba Mahallesi Basırlı mevkii Uygurlar Sokak'taki 1400 metrekarelik tesise taşındı. Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, taşınma ve yerleşme aşamasındaki tesisi ziyaret ederek burada çalışan ekip arkadaşlarına 'hayırlı olsun' dileklerini iletti. Başkan Yücel'e tesis ziyaretinde, Park ve Bahçeler Müdürü Nazmi Uyar da eşlik etti.
YÜCEL: ÜRETİYOR, BÜYÜYOR, BÜYÜDÜKÇE DAHA İYİ HİZMET VERİYORUZ
Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, marangozhanenin yeni tesisinden oldukça etkilendiğini belirterek, şunları söyledi:
"Alanya Belediyesi büyüyen ve büyüdükçe daha iyi hizmetler yapan bir belediye. Bugün Park ve Bahçeler Müdürlüğü'müze bağlı marangozhanemizi yeni yerinde ziyaret ettik. Öncesinde sanayi bölgesinde küçük bir alanda olan atölyemizi, 1400 metrekarelik dev bir tesise taşıdık. Alanya'mızın cadde ve sokaklarındaki belediyemize ait bütün mobilyalar, dekorlar, hizmet binalarımızdaki ofislerimizde bulunan mobilya gurupları, araç ve gereçlerimizi burada kendimiz üretiyoruz. Bu tesisimizle birlikte yerinde ve zamanında hizmetimize hızlı bir şekilde devam edeceğiz. Alanya Belediyesi'nin yıllarca ihtiyacını karşılayacak bir alan oluşturduk. Hayırlı olsun."

Yasal Bilgilendirme
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS