ATSO Başkanı Çetin'den Ramazan Bayramı mesajı

ATSO Başkanı Çetin'den Ramazan Bayramı mesajı
ATSO Başkanı Çetin'den Ramazan Bayramı mesajı

 


ANTALYA, (DHA) - ANTALYA Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Davut Çetin, Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımlayarak ATSO üyelerinin, Antalyalıların, tatilini Antalya'da geçiren vatandaşların ve tüm İslam aleminin Ramazan Bayramı'nı kutladı.


Bayramların manevi duyguların yükseldiği, kırgınlıkların, küslüklerin geride bırakıldığı özel günler olduğunu belirten Başkan Davut Çetin, mesajında şunları kaydetti:


“11 ayın sultanı olan Ramazan ayının ardından Ramazan Bayramı'na kavuşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bayram günleri, birlik ve kardeşlik duygularımızı büyüten İslam dininin en özel günlerindendir. Bayramları anlamlı kılan yardımlaşma ve gönül gönüle olma duygusudur. Ramazan Bayramı Müslümanların birbiriyle kucaklaşma günüdür. Sevgiyi ve paylaşmayı ne kadar çoğaltabilirsek yaşadığımız dünya o kadar güzelleşecek, huzur dolu olacaktır. Bu özel günlerde, istemeden kırdığımız gönülleri yeniden kazanmayı, büyüklerimize ziyareti, küçüklere, öksüz, yetim ve gariplere sarılmayı kesinlikle ihmal etmeyelim. Bunlar bizim en önemli değerlerimizdir. Bütün insanların kalplerine sevgiyi, kardeşliği ve güzellikleri doldurduğu bayram sevinçlerinin kalıcı olması dileğiyle, herkesin mübarek Ramazan Bayramı'nı kutluyorum."


Bayram tatili dolayısıyla Antalya'ya çok sayıda turist ve misafirin geleceğini ifade eden ATSO Başkanı Çetin, “Türk turizminin amiral gemisi olan kentimiz, bu bayramda dünyanın ve Türkiye'nin her yerinden yüzbinlerce tatilciyi konuk edecek. Misafirlerimizin Antalya'dan güzel anılarla mutlu bir şekilde ayrılmalarını diliyoruz. Antalya'ya gelen misafirlerimizi kültür sanat etkinlikleri, mavi bayraklı plajlarımız, eşsiz tarihi ve kültürel zenginliklerimizle karşılıyoruz. Bu yoğunluğun ekonomide bereketli bir sürecin de habercisi olmasını diliyoruz" dedi.


Başkan Çetin, bayram sevincinin felâkete dönüşmemesi için, trafiğe çıkacak vatandaşlardan, kurallara uymalarını da istedi.Yasal Bilgilendirme
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS