Başkan Böcek gençleri dinledi

Başkan Böcek gençleri dinledi
Başkan Böcek gençleri dinledi

 

ANTALYA, (DHA) - ANTALYA Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma ve Gençlik Spor Bayramı ve Gençlik Haftası kapsamında gençlerle çevrimiçi buluştu. 19 ilçeden gençlerle keyifli bir sohbet gerçekleştiren Başkan Böcek, talep, öneri ve sorunlarını dinleyerek, destek sözü verdi.
Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Antalya'nın 19 ilçesindeki gençlerle çevrimiçi etkinlikte buluştu. 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı ve Gençlik Haftası kapsamında gençlerle online toplantı gerçekleştiren Başkan Böcek, talep, öneri ve sorunlarını dinledi. Toplantıda hazır bulunan belediye bürokratları da gençlerin taleplerini not aldı.
SPOR SALONU TALEBİ
Gençleri geleceğin teminatı olarak gördüğünü belirten Başkan Böcek, “Gönül isterdi ki çevrimiçi değil, yüz yüze kucaklaşabilseydik. Ancak pandemi nedeniyle bunu gerçekleştiremiyoruz. İnşallah önümüzdeki günlerde buluşma imkanı buluruz" dedi. Gençlerin, merkez ve kırsal alanlarda daha rahat spor yapabilecekleri salon talebine kayıtsız kalmayan Başkan Böcek, Kaş Ova'da gençlerin faydalanabileceği modern bir spor salonu inşa etmekte olduklarını hatırlatarak, destek sözü verdi. 
SİZLERİ ÖNEMSİYORUZ
Antalya Büyükşehir Belediyesi'nin gençlere büyük önem verdiğini belirten Başkan Böcek, şunları söyledi: 
“ATABEM'lerde, LGS ve YKS'ye girecek öğrencilerimize, kurs ve deneme sınavı desteği veriyoruz. Kepez ilçesine Gençlik Kampı ve Eğitim Merkezi kazandırıyoruz. Bu merkezde ilçelerimizden tatil yapma imkanı bulamayan gençlerimize 1 hafta tatil yaptıracağız. Gençlerimizi spor ve sosyal projelerle buluşturup, doğada hoşça vakit geçirmelerini sağlayacağız. İsmail Baha Sürelsan Konservatuvarımızda gençlerimize sanatsal kurslar veriyoruz. Elimizden geldiği kadar gençlerin hayatını kolaylaştırmaya çalışıyoruz. Sizler bizim için çok önemlisiniz. Taleplerinizi bürokrat arkadaşlarım not aldı. İsteklerinizi önemsiyoruz. Her türlü isteğinize destek vereceğiz."

Yasal Bilgilendirme
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS