Başkan Böcek: Kırcami'de altyapı çalışmalarına başlayacağız

Başkan Böcek: Kırcami'de altyapı çalışmalarına başlayacağız
Başkan Böcek: Kırcami'de altyapı çalışmalarına başlayacağız

 


Hasan DEMİRBAŞ/ANTALYA, (DHA) - ANTALYA Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Kırcami bölgesinde yol ve altyapı çalışmalarına başlayacaklarını söyledi.


Büyükşehir Belediyesi'nin şubat ayı olağan meclis toplantısında 162 gündem maddesinden komisyonlardan gelen 81’i için karar verildi. Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek başkanlığındaki toplantıda grup sözcüleri, 2020 yılının başından beri ülkede meydana gelen felaketlerde ölenler ve şehitleri saygıyla andı. Mecliste grup sözcüleri ve Başkan Böcek, dün meydana gelen trafik kazasında yaralanan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, Antalya Büyükşehir Belediyesi'nin önceki dönem başkanı Menderes Türel ve AK Parti Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz’a geçmiş olsun dileklerini iletti.


KIRCAMİ İÇİN ÖNEMLİ AÇIKLAMA


Mecliste Konyaaltı Sahil Projesi'nin işletme ihalesinin iptali de gruplarca değerlendirildi. AK Parti Meclis Üyesi Nafiz Tanır, Muratpaşa Belediyesi’nden gelen Kırcami bölgesindeki plan tadilatına itiraz etti. Tanır, imar planlaması tamamlanmadan, tadilat yapmanın yanlış olduğunu belirtti. Tanır'ın eleştirisine Böcek yanıt verdi. 20 yıldır mecliste Kırcami’nin konuşulduğunu hatırlatan Böcek, “Kırcami’de yol ve alt yapıyla ilgili çalışmalara başlayacağız. Bu, planla ilgili bir konudur. Kırcami’de yakında çalışmalara başlayacağız" dedi.Yasal Bilgilendirme
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS