Başkan Esen'in 23 Nisan Mesajı

Başkan Esen'in 23 Nisan Mesajı
Başkan Esen'in 23 Nisan Mesajı

 


ANTALYA, (DHA) - KONYAALTI Belediye Başkanı Semih Esen, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı.


Konyaaltı Belediye Başkanı Semih Esen yayımladığı mesajında 23 Nisan 1920'nin Türk milletinin bağımsızlığını ve egemenliğini sembolize ettiğini söyledi. Öncelikle, Türkiye Büyük Millet Meclisi'nin (TBMM) kuruluşunun 99'uncu yıldönümünü ve Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı kutlamanın onur ve gururu içinde olduğunu belirten Esen, "Milli egemenliğimizin ilan edildiği bugün, Gazi Mustafa Kemal Atatürk tarafından çocuklarımıza ve tüm dünya çocuklarına bayram olarak armağan edildi. Gözlerindeki pırıltıda ülkemizin aydınlık geleceğini gördüğümüz çocuklarımız, küçücük bedenlerinde atan kocaman yürekleriyle bizleri geleceğe taşıyorlar. Geleceğimizin teminatı olan çocukların kendilerini geliştirmeleri, araştıran ve sorgulayan donanımlı bireyler olarak yetiştirmelerini sağlamak biz yöneticilerin en önemli görevlerinden biri. Bu sebeple çocuklarımıza sahip çıkacak, onların yarına daha umutlu ulaşması için gayret edeceğiz" dedi.


23 Nisan'ın dünyada çocuklara armağan edilmiş ilk ve tek 'bayram' olduğunu da hatırlatan Başkan Esen, "Bu günde; kalplerindeki masumiyet ve gözlerindeki ışıkla yarınımızı aydınlatan çocuklarımızın sağlıklı bir aile ve toplum yapısı içinde büyümelerini temenni ediyorum. Milletimizin ve tüm dünya çocuklarının 'Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı kutluyor, dünyanın bütün çocuklarını sevgiyle kucaklıyorum" dedi.Yasal Bilgilendirme
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS