Başkan Tütüncü, evlere konuk oluyor

Başkan Tütüncü, evlere konuk oluyor
Başkan Tütüncü, evlere konuk oluyor

 

ANTALYA,(DHA) - KEPEZ Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, pandemi dolayısıyla ara verdiği ev ziyaretlerine, normalleşme sürecine geçilmesinden sonra yeniden başladı. Başkan Tütüncü, "Vakit yepyeni kalpler kazanma vakti" diyerek ilçe sakinlerinin evlerine konuk oluyor.
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, hemşehrilerinin, "Evimize konuk olur musunuz?" davetlerini geri çevirmiyor. Başkan Tütüncü, Karşıyaka Mahallesi'nden Pınar Yarıkhan, Özgürlük Mahallesi'nden Aydın Orhangazi, Barış Mahallesi'nden Halil Gül'ün evlerini ziyaret etti.
Başkan Tütüncü'nün, evlerine konuk olmasından dolayı mutluluk yaşayan aileler, "Bir belediye başkanının evimize geleceğini beklemiyorduk" sözleriyle de şaşkınlıklarını dile getirdi. Samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette Tütüncü, ailelere hal ve hatırlarını sordu, yaşamlarıyla ilgili sohbet etti. Başkan Hakan Tütüncü, aile bireylerinin taleplerine de çözüm üretti.
ÇOCUKLARIN RESİMLERİNDEN 23 NİSAN SERGİSİ
Tütüncü'nün ev ziyaretlerine en çok sevinen aile bireyleri ise çocuklar oldu. Çocuklar, çok sevdikleri Başkan Tütüncü'ye sarılarak, hasret giderdiler. Yarıkhan ailesinin 9 yaşındaki ikiz kızları Aysima ve Alara ile Gül ailesinin çocuğu Yağız, resim sanatındaki yeteneklerini Başkan Hakan Tütüncü ile paylaştı. Çocukların resim yeteneğine hayran kalan Başkan Tütüncü, "Minik kalplerde sevgileri büyüttüğümüz her vakit çok değerli. Küçük dostlarımla, hayallerini konuştuğumuz bir vakti paylaştık" dedi. Çocuklar, çizdikleri ve imzalarını attıkları yağlı boya ile kara kalem resimlerini Tütüncü'ye hediye ettiler. Başkan Tütüncü, ev ziyaretlerinde çocukların kendisine hediye ettiği, edeceği resimlerden oluşan bir sergiyi de, 23 Nisan Ulusal Egemenlik Çocuk Bayramı'nda açacaklarını belirtti. 
GÖNÜLLERİ KAZANMAK ÖNEMLİ
Hemşehriyle var olan gönül bağını güçlendirmeye devam edeceğini belirten Başkan Hakan Tütüncü, "Hemşehrilerimizi, evlerinde ziyaret ederek hem güzel bir vakti paylaşıyor hem de onlarla olan gönül birlikteliğimizi güçlendiriyoruz. Yollar, parklar, kocaman kocaman projeler yapmak elbette önemli ama gönüller kazanabilmek ve bu gönüllerde yer edinebilmek daha önemli. Bizi evlerine davet eden çocuk ve yaşlı demeden tüm vatandaşlarımızın kapısına gidiyor ve her gün nice gönüller kazanıyoruz. Bize, evlerini ve gönül kapılarını sonuna kadar açan tüm hemşehrilerime gönülden teşekkür ediyorum" diye konuştu.

 

Yasal Bilgilendirme
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS