Başkan Uysal moral aşıladı

Başkan Uysal moral aşıladı
Başkan Uysal moral aşıladı

 


ANTALYA, (DHA) - MURATPAŞA Belediye Başkanı Ümit Uysal, şoför esnafıyla bir araya geldiği kahvaltıda, koronavirüs salgınına karşı Muratpaşa Belediyesi olarak tüm imkanları seferber ettiklerini belirterek, “Dayanışma içinde bu süreci atlatacağımızı düşünüyorum. Hep beraber bu badireyi de atlatacağız" dedi.


Başkan Uysal, Antalya Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Niyazi Özçelik'in ev sahipliğinde düzenlenen ve Antalya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (AESOB) Başkanı Adlıhan Dere, Türkiye Kahveciler Federasyonu Başkanı Murat Ağaoğlu, Antalya Servisçiler Odası Başkanı Süleyman Şahin'in de katıldığı dayanışma kahvaltısına konuk oldu. Kahvaltıda çok sayıda taksi durak başkanı ve taksici esnafı da yer aldı.


Başkan Uysal, burada yapığı konuşmada, pandemi haline gelen koronavirüs salgınına karşı Muratpaşa Belediyesi olarak tüm imkanları seferber ettiklerini söyledi. Alınan önlemler çerçevesinde başta belediyeye ait kamusal mekanlar olmak üzere cami gibi kitlesel kullanılan yerleri dezenfekte ettiklerini belirten Başkan Uysal, eğitim kurumları ve yaşlı evi gibi hizmet noktalarını da belli süreler kapsamında kapattıklarını aktardı. “İhtiyatlı olmamızda fayda var" diyen Başkan Uysal, şoför esnafının da araçlarını sık sık dezenfekte etmesinin büyük önem taşıdığına dikkat çekti. Başkan Uysal, “Dayanışma içinde bu süreci atlatacağımızı düşünüyorum. Hep beraber bu badireyi de atlatacağız" dedi.Yasal Bilgilendirme
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS