Başkan Uysal muhtarlarla buluştu

Başkan Uysal muhtarlarla buluştu
Başkan Uysal muhtarlarla buluştu

 


ANTALYA, (DHA) - MURATPAŞA Belediye Başkanı Ümit Uysal, yeni seçilen Muratpaşa mahalle muhtarları ve azalarıyla buluşmasında “Önümüzdeki 5 yılda da insanlarımızın sorunlarını çözmek için gayret sarf edeceğiz" dedi.


Başkan Uysal, Muratpaşa Belediye Meclis üyeleriyle birlikte mahalle muhtarları ve azalarıyla kahvaltıda bir araya geldi. Erdal İnönü Kent Parkı'nda gerçekleşen buluşmada Başkan Uysal, “Şehrimize güzel hizmetler vereceğiz. Geçmiş 5 yılda olduğu gibi önümüzdeki 5 yılda da insanlarımızın sorunlarını çözmek için gayret sarfedeceğiz. Başarılı olmaya azmedeceğiz ve başaracağız" dedi.


Muratpaşa'da belediyecilik hizmetlerini 3 ana başlıkta topladıklarını kaydeden Başkan Uysal, bunların temel belediyecilik, sosyal hizmet çalışmaları ve komşulaşma faaliyetleri olduğunu söyledi. Bu başlıklarda çalışmaların yeni dönemde aralıksız devam edeceğinin altını çizen Başkan Uysal, “Her zaman daha iyisine ve daha güzele doğru devam edeceğiz. Yeni dönemde ise mahallerimizi biraz daha konuşturmak, yönetime katmak istiyoruz. Bütçemizi hazırlarken milletin iradesini de katarak devam etmek istiyoruz" diye konuştu.


ÇEVRECİ MUHTARLARA ÖDÜL


Toplantının sonunda ise Muratpaşa'nın en çevreci muhtarlarına ödülleri takdim edildi. Muratpaşa Belediyesi ve Aydınlatma Gereçleri İmalatçıları Derneği (AGİD) ile geri dönüşüm konusunda farkındalık yaratmak için muhtarlar arasında, 25 Haziran 2018 ve 28 Şubat 2019 tarihlerini kapsayan en fazla atık ampul ve floresan toplama yarışması düzenlendi. 8 ay süren yarışmanın sonucunda Yeşilbahçe Muhtarı Nurettin Eyiler 122.6 kilogram, Yenigöleski Muhtarı Muhiddin Gök 34.7 kilogram, Muratpaşa Muhtarı İsmail Tacir de 22.7 kilogram ampul ve floresan toplayarak dereceye girdi. Dereceye giren tüm muhtarlara çelik çay robotu ve elektrikli Türk kahvesi cezvesinden oluşan hediye setleri Başkan Uysal tarafından takdim edildi.Yasal Bilgilendirme
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS