CW Enerji'den eğitime destek

CW Enerji'den eğitime destek
CW Enerji'den eğitime destek

 

ANTALYA, (DHA) - DAHA önce birçok okula Spor araç ve gereçleri, kamera sistemleri, bilgisayar ve hijyen ürünleri desteği sağlayan CW Enerji, Bursa'da bulunan Mimar Sinan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'ne aydınlatma sistemlerinde kullanılmak üzere güneş panelleri hediye etti.

Türkiye'nin ve Avrupa'nın en büyük güneş paneli üreticisi CW Enerji, sektör arenasında gerçekleştirdiği başarılı çalışmaların yanında sosyal sorumluluk çalışmalarıyla da fark yaratmaya devam ediyor. Firma, bu doğrultuda Bursa'da bulunan Mimar Sinan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'ne aydınlatma sistemlerinde kullanılmak üzere güneş panelleri hediye etti.

CW Enerji CEO'su Tarık Sarvan, eğitime ve toplumsal gelişmeye büyük önem verdiklerini söyledi. Bu kapsamda, çeşitli sosyal sorumluluk projelerini de hayata geçirdiklerini ifade eden Sarvan, “Kurulduğumuz günden bu yana eğitime destek vermeye devam ediyoruz. Öğrencilerimizin her zaman yanında olmaya özen gösteriyoruz. Sektörel başarılarımızı eğitimle ve sosyal sorumluluk projelerimizle taçlandırmak bizim için oldukça önemli. Eğitimin değerini ve yüksek kalitede olması gerektiğini çok iyi biliyor ve sektörel başarılarımızın yanı sıra sosyal sorumluluk çalışmaları da yürüterek, eğitime küçük de olsa bir katkı sağlamaya çalışıyoruz" dedi.

Öğrencilerin sosyal yaşamına ve eğitim kalitesine katkı sağlamak için ellerinden gelen her türlü gayreti gösterdiklerine dikkat çeken Sarvan, okullara destek olmaktan büyük mutluluk ve gurur duyduklarını kaydetti.

EĞİTİME YATIRIM HER ŞEYDEN ÜSTÜN

CW Enerji Genel Müdürü Volkan Yılmaz ise daha önce birçok okula spor araç ve gereçleri, kamera sistemleri, bilgisayar ve hijyen ürünleri yardımında bulunduklarını, öğrencilerin her zaman yanında olmaya özen gösterdiklerini aktardı. Yılmaz, öğrencilerin sosyal yaşamına ve eğitim kalitesine katkı sağlamak için ellerinden gelen her türlü gayreti gösterdiklerine dikkat çekerek, “Sektörel başarılarımızı eğitimle ve sosyal sorumluluk projelerimizle taçlandırmak bizim için oldukça önemli. Okullara destek olmaktan büyük mutluluk ve gurur duyuyoruz. Eğitime yapılan yatırımın her şeyden üstün olduğunu inanıyoruz" dedi.

Topluma değer katacak ve örnek olacak bu tarz sosyal sorumluluk çalışmalarına imza atmaktan büyük mutluluk duyduklarını dile getiren Yılmaz, ülkeye katkı sağlayacak bu tip çalışmalarda yer almaya devam edeceklerini sözlerine ekledi.

Yasal Bilgilendirme
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS