Duacı'ya yeni bir park

Duacı'ya yeni bir park
Duacı'ya yeni bir park

 


ANTALYA, (DHA) - KEPEZ Belediyesi, çam ormanları içerisindeki bahçeli evleriyle Antalya'nın en gözde yaşam alanlarından biri olan Duacı Mahallesi'ni, yeni park yatırımlarıyla güzelleştiriyor.


Kepez Belediyesi, yazlık evleri ve kırsal yaşamıyla öne çıkan Duacı Mahallesi'ne yeni bir park daha kazandırdı. Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, 9127 Sokak'ta 1000 metrekarelik alan üzerinde park çalışması başlattı. Toprak tesviyesi tamamlanan parkta, büyükler için açık hava spor aletleri, küçükler içinse kaydırak, salıncak gibi oyun mobilyaları olacak. Ahşap oturma mobilyalarının da yerleştirileceği mahalle parkına çim ekilecek ve ağaç dikilecek. Yapımı devam eden parkın, önümüzdeki aylarda hizmete açılması planlanıyor.


Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü döneminde Duacı Mahallesi'ne daha önce 3 park kazandırılmıştı. Yapımı devam eden parkla birlikte mahallede 5 bin 289 metrekare yeşil alan üretilmiş oldu. Yine Başkan Tütüncü döneminde mahalleye, içerisinde sentetik çim futbol sahası, yeşil alanların olduğu semt spor sahası yapılmıştı.Yasal Bilgilendirme
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS