Site sakinlerine moral etkinliği

Site sakinlerine moral etkinliği
Site sakinlerine moral etkinliği

 

Suat SÖĞÜT/FİNİKE, (DHA)- FİNİKE 50. Yıl Anaokulu tarafından ilçedeki bir sitenin sakinlerine moral ve motivasyon sağlamak amacıyla düzenlenen etkinlikte müzik öğretmenleri konser verdi tiyatro ekibi de danslarıyla eşlik etti.
Finike 50. Yıl Anaokulu tarafından koronavirüs (Covid-19) salgını nedeniyle evlerinden çıkamayan vatandaşların yaşamlarını renklendirmek amacıyla ilçedeki bir sitenin bahçesinde moral ve motivasyon amacıyla konser düzenlendi. Müzik etkinliğine Okul Müdürü Ziya Kelleoğlu, müzik öğretmenleri Seda Kanbıçak, Erdal Kaya, Coşkun Çoğan, tiyatro ekibinden Ramazan Dal, Aydın Yankaş, Aynur Yankaş ve ekibi katıldı. Müzik öğretmeni Seda Kanbıçak'ın solist olarak katıldığı program yaklaşık 1 saat sürdü. Tiyatro ekibinin de danslarıyla renk kattığı programda site sakinleri de balkon ve pencerelerinden alkışlarla tempo tuttu.
Etkinliğe destek veren herkese teşekkür eden 50. Yıl Anaokulu Müdürü Ziya Kelleoğlu, ilçe merkezindeki dört sitede daha müzik programı düzenleyeceklerini ayrıca 10- 16 Mayıs arası Engelliler Haftası kapsamında da iki engelli aileyi ziyaret ederek program yapacaklarını kaydetti.

Yasal Bilgilendirme
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS