Işık ihlaline af yok

Işık ihlaline af yok
Işık ihlaline af yok

 

Yücel BULUT/GAZİPAŞA, (DHA)- ANTALYA'nın Gazipaşa ilçesinde havalimanı kavşağında kırmızı ışık ihlali yapan sürücüleri sıkı takibe aldı.

Gazipaşa'da, vatandaşların can ve mal güvenliğini korumak için çalışmalarına gece- gündüz devam eden Gazipaşa Bölge Trafik Denetleme İstasyon Amirliği ekipleri, sorumsuz sürücülere göz açtırmıyor. Sorumluluk alanında etkin denetim ve çalışmalarına hummalı şekilde devam eden ekipler, kural ihlali yapan, trafiği tehlikeye sokan, vatandaşların can ve mal güvenliğine kasteden sürücüleri affetmiyor. Sorumluluk alanında resmi ve sivil ekiplerle 7/24 denetim ve gözetimine devam eden Bölge Trafik Denetleme İstasyon Amirliği, kameraların kaydettiği ve ekiplerin gördüğü kural ihlali yapan sürücülere cezai işlem uyguluyor.

Gazipaşa'da trafik kazalarının sıklıkla yaşandığı bölgelerde, kazaları minimum seviyeye indirmek için gayret gösteriliyor. Bu kapsamda Gazipaşa havalimanı kavşağında resmi ve sivil ekipler görevlendiren Gazipaşa Bölge Trafik Denetleme İstasyon Amirliği, kavşakta kırmızı ışık ihlali yapan sürücülere cezai işlem uyguluyor.

Yasal Bilgilendirme
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS