Gündoğmuş Karaisa'da su sevinci

Gündoğmuş Karaisa'da su sevinci
Gündoğmuş Karaisa'da su sevinci

 

ANTALYA (DHA) - ANTALYA Büyükşehir Belediyesi ASAT Genel Müdürlüğü ekipleri, Gündoğmuş'un Karaisa Mahallesi Baç Mevkii'ni suya kavuşturdu. Daha önce içme suyu şebekesi bulunmayan bölge sakinleri suya kavuşmanın sevincini yaşıyor.

Antalya Büyükşehir Belediyesi Su ve Atıksu İdaresi Genel Müdürlüğü (ASAT) Gündoğmuş Karaisa Mahallesi Baç Mevkii'nde vatandaşların içme suyu sıkıntısını giderdi. Vatandaşların Ramazan Bayramı'nda evlerinde musluklarından su akacağını müjdeleyen ASAT Genel Müdürlüğü aralıksız sürdürülen yoğun bir çalışma temposu sonucunda bölgeye şebeke hattını ulaştırdı. 2500 metre uzunluğundaki içme suyu hattından bayramda musluklardan su aktı.

Gündoğmuş ASAT Şube Müdürlüğü yetkilileri yoğun bir çalışma temposu ile bölge sakinlerini içme suyuna kavuşturduklarını belirterek, “Ramazan boyunca süren çalışma süresince zaman zaman ekibimiz evlerine gitmeden iftar ve sahuru sahada yaptı. Bayramdan önce söz verdiğimiz gibi vatandaşlarımızı suyla buluşturduğumuz için gururluyuz. Bütün yorgunluğumuzu unuttuk" dedi.

Yasal Bilgilendirme
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS