İtfaiye kadrosunu güçlendirdi

İtfaiye kadrosunu güçlendirdi
İtfaiye kadrosunu güçlendirdi

 


ANTALYA, (DHA) - ANTALYA Büyükşehir Belediyesi'nin gerçekleştirdiği sınav ve eğitimlerde başarılı olan personel, kura çekerek görev yerlerini belirledi.


Antalya Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ramazan Demir'in katılımıyla İtfaiye Dairesi Başkanlığında gerçekleştirilen kura çekiminde belediye bünyesinde işe alınan 69 yeni personelin görev alacağı yerler kura ile belirlendi.


PERSONEL TİTİZLİKLE SEÇİLDİ


Yeni personelin işe alım süreci ve kura çekimi hakkında bilgilendirmede bulunan Ramazan Demir, işe alınan personelin titizlikle belirlendiğini söyledi. Demir, "Adaylarımızı ilk önce uygulama sınavına tabi tutarak itfaiyecilik mesleğine uygun olup olmadığını belirledik. Büyükşehir Belediyemizin gerçekleştirdiği sınavda başarılı olan, mülakatları geçen arkadaşlarımıza son olarak oryantasyon eğitimi vererek bugün kura aşamasına geldiler ve görev yerlerini kura yoluyla kendi elleriyle belirlediler" dedi.


Gazipaşa'dan Kaş'a kadar personel ihtiyacı olan tüm ilçelere personel gönderildiğini ifade eden Demir, “Kura öncesi bir kısım personelimizi gönüllü olarak gitmek istedikleri ilçelere yazdık. Merkez çoğunlukta olmak üzere kalan arkadaşlarımızın da yerlerini kura ile belirledik. İtfaiyecilik eğitimi alan, gönüllerinde itfaiyecilik mesleğini bulunduran ve hakkıyla bu göreve layık görülen tüm arkadaşlarımızı tebrik eder yeni görevlerinin hayırlı olmanı dilerim" diye konuştu.Yasal Bilgilendirme
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS