Kaş, İzmir'de tanıtılıyor

Kaş, İzmir'de tanıtılıyor
Kaş, İzmir'de tanıtılıyor

 


Ahmet ACAR/KAŞ, (DHA) - KAŞ'ın tarihi ve turistik zenginlikleri, bu yıl 13. düzenlenen Uluslararası Travel Turkey İzmir Fuarı'nda tanıtılıyor.


Kültür ve Turizm Bakanlığı'nın himayesinde İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin ev sahipliğinde düzenlenen fuarda, Kaş Belediyesi stant açtı. Kaş Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Ali Evren, Kaş Esnaf Odası Başkanı Ali Çalışkan, turizmciler Ufuk Güven, Volkan İleri, Ali Süngüllü, Rıfat Öncü, Şakir Efeoğlu katıldı.


40 metrekarelik stantta Kaş'a özgü adaçayı, kekik, keçi boynuzu pekmezi, Kaş'ı tanıtan broşür ve kitapçıkların bulunduğu çanta ziyaretçilere hediye ediliyor. Kaş'ın dalış, dağ bisikleti, Likya Yolu Yürüyüşü, deniz turları, kanyon yürüyüşleri gibi alternatif turizm olanakları tanıtılıyor.


Kaş Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Ali Evren yaptığı açıklamada, "Kaş Belediyesi olarak yurt içi ve yurt dışındaki fuarlara katılarak ilçemizi tanıtıyoruz. İzmir'den Berlin Turizm Fuarı'na katılacağız. Kaş'ın özellikle yurt dışı tanıtımına büyük önem veriyoruz. Çünkü Kaş bir dünya kenti. Kaş'ın yabancı dostlarını, özellikle Almanları ve diğer Avrupalıları daha çok Kaş'a getirmenin gayreti içinde olacağız" dedi.Yasal Bilgilendirme
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS