Başkan Topaloğlu'na protokol ziyaretleri

Başkan Topaloğlu'na protokol ziyaretleri
Başkan Topaloğlu'na protokol ziyaretleri

 


KEMER, (DHA) - KEMER Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, ilçe protokolü, turizm sektörü ve sivil toplum örgütleri temsilcilerini teşekkür ziyaretlerinde ağırladı.


Geçen hafta mazbatasını alarak koltuğuna oturan Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, ikinci görev haftasında da birçok tebrik ziyaretini kabul etti. Rusya Federasyonu Antalya Başkonsolosu Oleg Rogoza, İlçe Emniyet Müdürü Rasim Oymaağaç, İlçe Jandarma Komutanı Ramazan Ergel, G-Marina Genel Müdürü Levent Tokaç, Avrupa Türk İşadamları İşbirliği Konseyi Genel Başkanı Aziz Şahin, Alevi Kültür Dernekleri Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı Nilgün Karasoy Zeray, Kepez Şube Başkanı Seher Şengüllü Yılmaz, Döşemealtı Şube Başkanı Ergün Kurt, Kemer Şube Başkanı Ersegün Çam, Demokratik Sol Parti İlçe Gençlik Kolları Başkanı Aydın Kubilay ve çok sayıda Kemerli Başkan Topaloğlu'nu ziyaret ederek 'hayırlı olsun' dileklerini iletti. Topaloğlu, ziyaretçilerle turizm, asayiş, ilçenin sorunları ve çözüm önerileri konusunda görüş alışverişinde bulundu.


Kendisini ziyaret ederek tebriklerini ileten tüm konuklarına şükranlarını sunan Başkan Necati Topaloğlu, "Sevgili Kemer halkımız bizi bağrına bastı, bize güvendi ve mührü verdi. Bundan sonra sorumluluğumuz çok daha fazla. Artık Kemer'e hizmet zamanıdır. Hizmeti toplumun tamamına yayacağız" dedi. 


 


Yasal Bilgilendirme
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS