Kemer'in çocuk başkanı Eylül oldu

Kemer'in çocuk başkanı Eylül oldu
Kemer'in çocuk başkanı Eylül oldu

 


KEMER, (DHA) - 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nda Kemer Belediyesi'nin çocuk başkanı Tekirova Halit Narin İlkokulu öğrencisi Eylül Çelik oldu. Eylül, Başkan Necati Topaloğlu'ndan okullarıyla ilgili eksiklerinin giderilmesini istedi.


23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları kapsamında Kemer Tekirova Halit Narin İlkokulu 4-A sınıfı öğrencisi Eylül Çelik, bir saatliğine Kemer Belediye Başkanı oldu. Okul Müdürü Ertan Gündoğan, Müdür Yardımcısı Kamil Bozkurt, Okul Aile Birliği Başkanı Naim Cesur, 4-A sınıfı öğrencileri Eylül Çelik, Selin Ateş, Sofia Deveci ve Alper Beyrek, Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu'nu ziyaret etti.


EYLÜL BAŞKAN OLDU


Başkan Topaloğlu, koltuğunu 10 yaşındaki Eylül Çelik'e bırakarak istek ve taleplerini sordu. Okulunun bahçe düzenlemesi, oyun ve spor sahası gibi bazı eksikleri olduğunu söyleyen Eylül, bu eksikliklerin giderilmesinde Kemer Belediyesi'nden destek istedi.


'EĞİTİM ÇOK ÖNEMLİ'


Çocuk başkanı tebrik eden Başkan Necati Topaloğlu, "Tekirova Halit Narin İlkokulu'na ve ilçedeki diğer okullara her zaman destek olacağız. Eğitime, öğrencilerimize ve öğretmenlerimize çok önem veriyoruz. Sizin taleplerinizi her zaman dinleyip gereğini yapacağız" dedi.


TOPALOĞLU'NDAN BAYRAM MESAJI


Büyük Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün çocuklara armağan ettiği 23 Nisan ve Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı büyük bir gururla kutladıklarını kaydeden Topaloğlu, "Çocuklarımızın ve tüm halkımızın bayramını kutluyor ve tüm günlerimizin bayram sevinci içinde geçmesini diliyorum" diye konuştu.Yasal Bilgilendirme
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS