Milli karatecilerden belediyeye ziyaret

Milli karatecilerden belediyeye ziyaret
Milli karatecilerden belediyeye ziyaret

 


KEMER, (DHA)- MİLLİ karateciler Müşerref Özdemir ve Gelodi Surmanidze, Kemer Belediyesi'ni ziyaret ederek Başkan Yardımcısı ve Başkan Vekili Emin Gül ile görüştü.


Makedonya'nın Üsküp şehrinde düzenlenen Ümit Genç U21 Balkan Şampiyonası'nda Türkiye'yi temsil eden milli sporcular Özdemir ve Surmanidze, Kemer'e madalyayla döndü. Müşerref Özdemir, Ümit Kadınlar 47 kiloda ferdi ve takım kategorilerinde Balkan şampiyonu olurken, Gelodi Surmanidze ise Ümit Erkekler 63 kiloda takım kategorisinde Balkan şampiyonu, ferdi kategoride de Balkan ikincisi oldu. Sporcu Müşerref Özdemir, babası Tahsin Özdemir, sporcu Gelodi Surmanidze ve annesi Ceylan Surmanidze, milli takım antrenörü Emin Akar ile birlikte Kemer Belediyesi'ne ziyarette bulundu.


Milli karatecilerin elde ettiği başarılardan dolayı kendilerini tebrik eden Belediye Başkan Vekili Emin Gül, "Milli sporcularımızı gönülden tebrik ediyorum. Kemer'e büyük bir gurur yaşattılar. Belediye Başkanımız Necati Topaloğlu başta olmak üzere Kemer Belediyesi olarak spora ve sporcuya büyük önem veriyoruz. Belediye olarak milli sporcularımıza her türlü desteği vermeye devam edeceğiz" dedi.


Milli takım antrenörü Emin Akar da desteklerinden dolayı Kemer Başkanı Necati Topaloğlu ve Belediye Başkan Vekili Emin Gül'e teşekkür etti.Yasal Bilgilendirme
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS