Topaloğlu'ndan Vali Karaloğlu'na teşekkür

Topaloğlu'ndan Vali Karaloğlu'na teşekkür
Topaloğlu'ndan Vali Karaloğlu'na teşekkür

 

KEMER, (DHA)- KEMER Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, Vali Münir Karaloğlu'nun Antalya için büyük bir kazanç olduğunu belirterek, "Valimiz her konuya vakıf ve çözüm üreten bir kişidir. Kemer'in de eski günlerine dönmesi için her türlü desteği veriyor. Kemer'e ve Kemer halkına verdiği desteklerden dolayı kendisine çok teşekkür ediyorum" dedi.

Antalya Valisi Münir Karaloğlu, Kemer'deki kaçak yapıların yıkılmasıyla ilgili gösterdiği mücadeleden dolayı Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu'na teşekkür etti. Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Başkanı Davut Çetin ile 'Tedbiri elden bırakma çok yaşa Antalya' konulu bir basın toplantısı düzenleyen Vali Karaloğlu, kaçak yapılarla ilgili yöneltilen bir soruya bu işi en iyi başaranlar arasında Kemer Belediyesi'nin olduğunu söyledi. Vali Karaloğlu, kaçak yapı ile mücadelenin birinci adreslerinin belediyeler olduğunun altını çizerek, "Antalya'da 1200 kaçak yapı var. İlçe belediyeleri 646 tanesini yıktı ve yıkmaya devam ediyor. Kaçak yapıları yıkma konusunda en iyi mücadele eden iki belediye Kemer ve Kepez'dir" dedi.

KEMER'DE ÇITAYI KAÇAK YAPILAR DÜŞÜRDÜ

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, seçim zamanında da çarpık yapılaşmaya geçit vermeyeceklerini belirterek, ilk iş Kemer'deki büfeleri kaldırdıklarını kaydetti. Başkan Topaloğlu, yeşil alanları açarak halkın kullanımına sunduklarını ve vatandaşların da bunları gördüğünü anlatarak, "Beldibi'nden Çıralı'ya kadar 31 Aralık 2017'den sonra yapılan yapıların hepsini yıkıyoruz. Çünkü Çevre ve Şehircilik Bakanlığı bu yapıların yapı kayıt belgelerini iptal etti. Bunlarla mücadeleye hızlı bir şekilde başladık ve Beldibi'nde yıkımlarımızı tamamladık. Çıralı'da ise devam ediyoruz. Antalya Valimiz Münir Karaloğlu da 'kaçak yapıya geçit yok' dedi. Biz marka yaratmak istiyorsak kaçak yapıya göz yummamamız gerekiyor. Beldibi'nin imar planları çıktı ve bugün yarın bize ulaşacak. Kemer'de çıta zaten bu kaçak yapılardan dolayı düştü. Biz vatandaşa verdiğimiz sözü tutuyoruz. Vatandaşlarımızdan rica ediyorum. Lütfen kaçak yapı yapmasınlar" dedi.

ANTALYA VALİSİ KARALOĞLU'NA TEŞEKKÜR EDİYORUM

Antalya Valisi Münir Karaloğlu'nun Antalya için büyük bir kazanç olduğunu vurgulayan Topaloğlu, "Valimiz her konuya vakıf ve çözüm üreten bir kişidir. Kemer'in de eski günlerine dönmesi için her türlü desteği veriyor. Kemer'e ve Kemer halkına verdiği desteklerden dolayı kendisine çok teşekkür ediyorum" diye konuştu.

Yasal Bilgilendirme
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
 
LG
MD
SM
XS