Kemerliler akvaryumu gezdi

Kemerliler akvaryumu gezdi
Kemerliler akvaryumu gezdi

 


KEMER, (DHA) - KEMER Belediyesi'nin 16- 24 Mart tarihleri arasında düzenlediği Antalya Akvaryum gezilerine katılan 2000 Kemerli hem eğlendi, hem de sualtı dünyasını keşfetme fırsatı buldu. Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül, yoğun ilgi gören gezilerin önümüzdeki aylarda da tekrarlanacağını duyurdu.


Kemer Belediyesi tarafından 16- 24 Mart tarihleri arasında düzenlenen ücretsiz Antalya Akvaryum gezileri yoğun ilgi gördü. Gezilere geçen hafta sonu 800 kişi katılırken, bir haftada toplam 2000 Kemerli Antalya Akvaryum'da misafir edildi. Kemer Belediyesi tarafından ilçenin tüm mahallerinden kalkan servis araçlarıyla Antalya'ya getirilen Kemerliler, dünyanın en büyük tünel uzunluğuna sahip akvaryumu olan Antalya Akvaryum'da eğlenirken, sualtı dünyasını keşfetme fırsatı da buldu.


Gezilere katılan tüm konuklara teşekkür eden Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül, "Yoğun seçim programımız nedeniyle etkinliğimizi 1 haftayla sınırlı tutmak zorunda kaldık. Kısıtlı süreye rağmen 2000 hemşehrimiz gezilerimize iştirak etti. Katılamayan hemşehrilerimiz için de önümüzdeki aylarda bu etkinliğimizi tekrar edeceğiz" dedi.Yasal Bilgilendirme
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS