'Kepez Şehitlerini Anıyor'

'Kepez Şehitlerini Anıyor'
'Kepez Şehitlerini Anıyor'

 


ANTALYA, (DHA) - ŞEHİT Jandarma Er Hakan Karakaya'nın anıldığı 'Kepez Şehitlerini Anıyor' programına katılan Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, “Bütün şehit anneleri bizim annelerimiz. Onlar bizim en değerli varlığımız" dedi.

Kepez Belediyesi ve Kepez İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen gecede şehitler anıldı. Kepez ilçesinde şehitlerin adının verildiği 18 okul tarafından gerçekleştirilen programların ikincisinde, Şehit Jandarma Er Hakan Karakaya anıldı. Erdem Bayazıt Kültür Merkezi'nde düzenlenen program, Şehit Jandarma Er Hakan Karakaya İlkokulu'nun öğretmen ve öğrencileri tarafından hazırlandı.

'Kepez Şehitlerini Anıyor' adıyla düzenlenen anma programına Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Antalya Garnizon Komutanı Piyade Albay Tuncay Polat, Kepez İlçe Milli Eğitim Müdürü Yıldırım Solak, Şehit ve Gazi Aileleri ve Malulleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Dr. Cengiz Nizam, şehidin annesi Fatma Karakaya ile okulun öğretmen ve öğrencileri katıldı.

'ŞEHİT ANNELERİ BİZİM ANNELERİMİZ'

Belediye Başkanı Hakan Tütüncü yaptığı konuşmada, "Bütün şehit anneleri bizim annelerimiz. Onlar bizim en değerli varlığımız. Allah vatanımızı, milletimizi, devletimizi ilelebet payidar eylesin. Ay yıldızlı al bayrağımız göklerden inmesin, Ezan-ı Muhammed-i dinmesin, vatanımız bölünmesin, şehitlerimizin hatırası ebediyen kalplerimizde yaşasın" dedi. Program Şehit Jandarma Er Hakan Karakaya'nın annesi Fatma Karakaya ve etkinliğin hazırlayanlara çiçek takdimi ile sona erdi.Yasal Bilgilendirme
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS