Kepez'de bayram temizliği

Kepez'de bayram temizliği
Kepez'de bayram temizliği

 


ANTALYA, (DHA) - KEPEZ Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, ilçe sakinlerinin kurban kesimlerini temiz bir ortamda yapabilmesi için temizlik çalışması başlattı.


Kepez Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü, ilçe sakinlerinin kurban kesimlerini temiz bir ortamda yapabilmesi için çalışıyor. Vatandaşların kurban kesimi sırasında mağduriyet yaşamaması için 300 çöp konteyneri imalatı yapan ve kurban kesim yerlerine dağıtan ekipler, bir yandan da mevcut konteynerlerin ilaçlama ve yıkama işlemlerini sürdürüyor.


Kepez Belediyesi, Varsak Menderes ve Çamlıca Mahallesi'nde bulunan kurban satış pazarlarındaki temizlik, bakım ve onarım çalışmalarına da ara vermeden devam ediyor. Kurban satış yerlerindeki temizlik işleri ekiplerinin sayısını da artıran Kepez Belediyesi, vatandaşların kurban alımlarını sağlıklı bir ortamda yapabilmesi için çalışıyor.


DETERJANLI SULARLA YIKANIYOR


Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, kurban kesim yeri olarak belirlenen 5 noktada da gerekli tedbirleri aldı. Kurban kesim yeri olarak belirlenen Zafer, Yenidoğan, Varsak Karşıyaka, Varsak Ayanoğlu ve Teomanpaşa mahalleleri pazar alanları kesimlerin hijyenik bir ortamda gerçekleştirilebilmesi için deterjanlı sularla yıkandı. Kesim noktalarına yeni üretilen çöp konteynerlerini de yerleştiren belediye ekipleri, bayram tatilinde ilçede yoğunluk yaşanacak mesire alanlarında da bayram temizliği yaptı.Yasal Bilgilendirme
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS