Kepez'in muhtarlar buluşması

Kepez'in muhtarlar buluşması
Kepez'in muhtarlar buluşması

 


ANTALYA, (DHA) - MUHTARLAR İstişare ve Değerlendirme Toplantısı'nda konuşan Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, “Muhtarlarımızın destekleriyle Kepez'i geliştirmenin, Kepez'i güzelleştirmenin mutluluğu içindeyiz" dedi.


Kepez Belediyesi'nin Muhtarlar İstişare ve Değerlendirme Toplantısı, Afyonkarahisar'da yapıldı. 2020 yılı hedeflerinin, yeni yatırımların ve şehre değer katacak projelerin konuşulduğu toplantıya, Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, belediye başkan yardımcıları ve birim müdürleri katıldı. Başkan Tütüncü, konuşmasına yeni yıl dilekleriyle başladı. 2019 yılının hareketli bir yıl olduğuna değinen Tütüncü, geçen yıl yapılan seçimleri hatırlatarak, yeni seçilen ve görevlerini sürdüren muhtarlarla 5 yıl daha aynı yolda yürüyecek olmanın mutluluğunu yaşadıklarını dile getirdi. Kepez Belediye başkanlığındaki 3. dönemlerini insanlık odaklı belediye çalışmaları noktasında bambaşka bir boyutta geçireceklerine de değinen Başkan Tütüncü, seçim çalışmalarında vaat ettikleri 123 projenin de insanlık odaklı projeler olduğunu söyledi.


'MUHTARLARIMIZ ÖNCELİĞİMİZ'


Kepez'de 11 yılda yapılan her hizmetin muhtarlarla alınan ortak kararlarla yürütüldüğüne dikkat çeken Başkan Tütüncü, “Muhtarlarımız her zaman bizim en önceliğimiz oldu. Hemşehrilerimizle aramızdaki en büyük köprü olan muhtarlarımızla, sık sık bir araya gelerek, daha güzel bir Kepez için omuz omuza çalışıyoruz. Bu beraberliğimiz birbirimizle yol arkadaşlığımızı, kardeşlik duygumuzu güçlendiriyor. Muhtarlarımızın destekleriyle Kepez'i geliştirmenin, Kepez'i güzelleştirmenin mutluluğu içindeyiz" dedi.


MUHTARIN TALEPLERİ TOPLANDI


Kepez Belediye Başkanı Tütüncü, konuşmasının sonunda Muhtarlar İstişare ve Değerlendirme Toplantısı'nda ilk kez gerçekleştirilecek uygulama hakkında da bilgi verdi. Tütüncü'nün konuşmasının ardından dönerli sistem denilen uygulamaya geçildi. Belediye başkan yardımcıları ve birim müdürlerinin görevlendirildiği uygulamada, muhtarların talep ve istekleri tek tek toplandı. Uygulamanın ardından, toplanan talepler Tütüncü'nün başkanlığında, başkan yardımcıları ve birim müdürlerinin de katılımlarıyla değerlendirmeye alındı.Yasal Bilgilendirme
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS