KİGGEM'de girişimci kadınlara e-ticaret kursu

KİGGEM'de girişimci kadınlara e-ticaret kursu

 


ANTALYA, (DHA) - ANTALYA Büyükşehir Belediyesi'ne bağlı Kadın İş Gücü Geliştirme Merkezi (KİGGEM) kadınların iş gücü kapasitesini artırmaya yönelik ücretsiz e-ticaret kursu verecek.


Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı'na bağlı KİGGEM, Antalya'da ekonomik faaliyette bulunan ya da bulunmak isteyen kadınların iş yetkinliklerini artırmak için çalışmalarını sürdürüyor. KİGGEM, bu kapsamda girişimci kadınların, internet ortamında ürün ve hizmetlerini müşterilere ulaştırma ve pazarlamaya yönelik e-ticaret kursu açıyor.


ÜCRETSİZ VE SERTİFİKALI


E-ticaret konusunda kendini geliştirmek isteyen tüm kadınlar, Antalya Büyükşehir Belediyesi Kadın İş Gücü Geliştirme Merkezi'ndeki kurslara katılabilecek. Ücretsiz verilecek olan kurs sonunda Mille Eğitim Bakanlığı onaylı sertifika verilecek. KİGGEM bünyesinde açılacak e-ticaret kursu ile girişimci kadınlar internet doğru ve verimli kazancın kapılarını aralayabilecek.


16 ARALIK'TA BAŞLIYOR


E-ticaret kursu; 16 Aralık 2019- 3 Ocak 2020 tarihleri arasında, pazartesi, çarşamba ve cuma günleri, 09.00-12.00 saatleri arasında Atatürk Parkı içindeki KİGGEM binasında gerçekleşecek.


Kursa katılmak isteyen kadınlar ön kayıt ve bilgi için KİGGEM'in 0242 243 60 75 nolu telefonundan bilgi alabilecek.


Yasal Bilgilendirme
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS