Korkuteli'de 19 Mayıs kutlandı

Korkuteli'de 19 Mayıs kutlandı
Korkuteli'de 19 Mayıs kutlandı

 

Adem DURMAZ/KORKUTELİ, (DHA)- KORKUTELİ'de 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı, koronavirüs salgını nedeniyle sade bir törenle kutlandı. Belirli sayıda kişinin katıldığı, sosyal mesafeye uyulan ve herkesin maske taktığı törende İstiklal Marşı okunarak, Şehitler Anıtı'na çelenk sunuldu.

Korkuteli'de 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı, koronavirüs salgını nedeniyle alınan önlemler altında buruk kutlandı. Şehitler Anıtı'nda düzenlenen törene, belirli sayıda kişi katıldı. Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından düzenlenen törende, koronavirüs salgını nedeniyle alınan önlemler dikkati çekti. Özellikle sosyal mesafeye özen göstererek tören alanında yerini alan katılımcıların, maske taktıkları görüldü. Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı'nın okunmasının ardından Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Ahmet Tunç, Atatürk Anıtı'na çelenk sundu. Çelenk sunumunun ardından tören sona erdi.

Törene Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Ahmet Tunç, AK Parti İlçe Başkanı Kemal Sancaktar ve yönetimi, Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Medine Yapılmışev ve yönetimi, Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanı Yıldıray Çıldır ve yönetimi, İYİ Parti İlçe Başkanı Cemal Tınkaz ve yönetimiyle Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü personeli katıldı.

Yasal Bilgilendirme
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS