Korkuteli'nde bayramlaşma

Korkuteli'nde bayramlaşma
Korkuteli'nde bayramlaşma

 


Adem DURMAZ/KORKUTELİ, (DHA) - KORKUTELİ'nde protokol üyeleri düzenlenen törende vatandaşlarla bayramlaştı.


Kurban Bayramı nedeniyle Korkuteli Belediye Düğün Salonu'nda düzenlenen bayramlaşma programına Kaymakam Ömer Çimşit, CHP Antalya Milletvekili Cavit Arı, Belediye Başkanı Ömer Niyazi İşlek, daire müdürleri, siyasi partilerin ilçe başkanları ve STK temsilcileri ve vatandaşlar katıldı. Belediye Başkanı Ömer Niyazi İşlek, bayramların birlik, beraberlik ve dayanışma günleri olduğunu söyledi. Başkan İşlek, gelecek yıl 7'den 70'e herkesin katılımıyla Cumhuriyet Meydanı'nda tören düzenlemek istediklerini söyledi.


Kaymakam Ömer Çimşit de "Bizler burada bir aile gibiyiz. Toplum olarak büyük önem verdiğimiz, birlik ve beraberliğin pekiştiği, kardeşlik, dostluk, sevgi ve saygı duygularını paylaştığımız dini ve milli bayramlar; millet olma şuuruna ermenin temeli ve sosyal hayatımızın simgesi olan önemli günlerdir. Gelenek ve göreneklerimizin kuşaktan kuşağa aktarılmasına vesile olan bu özel günlerin sevincini, coşkusunu, yardımlaşma ve dayanışma duygularını, hayatımızın her gününe taşıyabilmek için daha çok çaba göstermeliyiz"


Buradaki törenin ardından Kaymakam Ömer Çimşit ve beraberindekiler İlçe Emniyet Müdürlüğü ve Jandarma Komutanlığı, Korkuteli Devlet Hastanesi'ni ve şehit ailelerini de ziyaret etti.Yasal Bilgilendirme
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS