Çetinkaya, Güzören'de vatandaşla buluştu

Çetinkaya, Güzören'de vatandaşla buluştu
Çetinkaya, Güzören'de vatandaşla buluştu

Ramazan SARIKAYALI/KUMLUCA, (DHA) - CUMHUR İttifakı Kumluca Belediye Başkan adayı Hüsamettin Çetinkaya, Güzören Mahallesi'nde vatandaşla buluştu.


Cumhur İttifakı Kumluca Belediye Başkan adayı Hüsamettin Çetinkaya, seçim çalışmalarını Güzören Mahallesi'nde sürdürdü. Çetinkaya için mahalleye girişinde 2 kurban kesilirken, '1999 yılında acabalarla geldin, 20 yılda verdiğin hizmetlerle acabaları yerle bir ettin. Gece gündüz hizmet verdin. Onun için daima Hüsamettin Çetinkaya' yazılı pankart asıldı.


Hüsamettin Çetinkaya, "2014 seçimlerinde 80 kilometre uzaklıktaki Karaağaç kaynağından içme suyunu alıp, Kumluca Belen Tepesi'ne aşıracağımızı vaat ettiğimizde, vatandaşlarımız buna inanmamıştı. Ben bu vaadi Kumluca Meydanı'nda yapmıştım. Antalya Büyükşehir Belediye Başkanımız Menderes Türel Bey de 'Senin sözün benim sözüm başkan yapacağız' demişti. Allah'ımıza şükürler olsun, bizi mahcup etmedi. Menderes Türel başkanım başta olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Biz bu hizmeti, böyle karşılamalar yapılsın diye değil, ilçemizin geleceği için yaptık. Yaptığınız bu jest beni çok duygulandırdı. Çünkü doğru bir iş yapmışız" dedi.Yasal Bilgilendirme
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS