Kumluca'da özel öğrencilerden sergi

Kumluca'da özel öğrencilerden sergi
Kumluca'da özel öğrencilerden sergi

 


Ramazan SARIKAYALI/KUMLUCA, (DHA) - KUMLUCA Özel Eğitim Uygulama Okulu'nda, Özel Eğitim Resim ve Materyal Sergisi açıldı.


Okulda düzenlenen sergiye İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Ali Girgin, Şube Müdürü Habib İlaslan, okul müdürleri, öğretmenler, veliler ve öğrenciler katıldı.


Kumluca Özel Eğitim Uygulama Okulu'nda öğrenim gören orta ve hafif düzey ile orta ağır düzey özel eğitim öğrencileri tarafından yıl boyunca hazırlanan resim ve materyallerden oluşan sergi, büyük ilgi gördü.


Özel eğitim gören öğrencilerin öğretmenleri rehberliğinde beceri ve yeteneklerini geliştirerek bir şeyler üretmesinden duyduğu memnuniyeti dile getiren İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Ali Girgin, “Öğrencilerle sohbet ederek hazırladıkları ürünleri inceledik. Özel eğitime ihtiyacı olan bireylerin, gerekli destek sağlandığında neler yapabildiklerini ortaya koyma açısından bu sergiler çok önemli. Emeği geçen idareci, öğretmen ve öğrencileri tebrik ediyorum. Gösterdikleri çabalardan dolayı teşekkür ediyorum" dedi.Yasal Bilgilendirme
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS