Başkan Sözen Oymapınar'da

Başkan Sözen Oymapınar'da
Başkan Sözen Oymapınar'da

MANAVGAT, (DHA) - MANAVGAT Belediye Başkanı ve Millet İttifakı'nın Belediye Başkan Adayı Şükrü Sözen, Oymapınar Mahallesi'nde vatandaşla buluştu.
Manavgat Belediye Başkanı ve Millet İttifakı Manavgat Belediye Başkan Adayı Şükrü Sözen, İYİ Parti Milletvekili Tuğba Vural Çokal, İYİ Parti İlçe Başkanı Hatice Avcı, CHP İlçe Başkanı Aliye Coşar, İYİ Parti ve CHP gençlik kolları, kadın kolları, seçim komitesi ve belediye meclis üyesi adaylarıyla gittiği Oymapınar'da halkla buluştu. Oymapınar'da sıcak şekilde karşılanan Başkan Sözen, mahalle halkının sorularını dinledi, çözüm önerilerini hep birlikte tartıştı. 
İYİ Parti İlçe Başkanı Hatice Avcı, "Atatürk geleceğinin bir kızı olarak geleceğimiz için siyasete girdim. Millet İttifakı Belediye Başkan Adayımız Şükrü Sözen ve Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız Muhittin Böcek'tir. Oymapınar'ın kızı olarak akrabalarımızdan, dostlarımızdan destek bekliyoruz. Bu süreçte hep beraber olacağımıza inancımız sonsuzdur" dedi.
CHP İlçe Başkanı Aliye Coşar, "Halkın belediyeciliği kazansın. 31 Mart'ta Türkiye, Manavgat bahar olsun. Desteklerinizi bekliyoruz" diye konuştu. 
Başkan Şükrü Sözen, Oymapınar Mahallesi'ndeki sıcak karşılama için vatandaşlara teşekkür etti. Yerel yöneticiliğin toplumun sıkıntılarına çözüm getirmek olduğunu söyleyen Başkan Sözen, toplumun ekonomik kriz yaşadığını, insanların ağır koşullar altında ezildiğini kaydetti. Esnafın, işçinin, emeklinin borç batağında olduğunu belirten Başkan Sözen, çocukların geleceğinin bu şartlar altında tehlikede olduğunu söyledi.
Kente karşı sorumluluk hissettiklerini belirten Başkan Sözen, topluma hizmet etmenin ibadet olduğunu dile getirdi. 2104 yılında taahhüt ettiklerinden daha fazla projeyi halkın desteği ve paylaşımı ile neticeye götürdüklerini anlatan Başkan Sözen, bugün Manavgat'ta gençlik merkezleri, kültür merkezleri, kent meydanları, otoparklar, ırmak kenarı düzenlemeleri, huzur evleri, kız- erkek öğrenci yurtları, kreşler, belediye hizmet binaları, eğitim merkezleri hayata geçirdiklerini söyledi. Başkan Sözen, siyasetin söz verme ve sözünü tutma sanatı olduğunu da anlattı. 106 mahallesi bulunan Manavgat'ın çok büyük olduğunu belirten Başkan Sözen, böylesine bir kente hizmet etmenin büyük sorumluluk olduğunu kaydetti. Sözen, "Belediyecilik, sürekli düşünmek, hayal etmek, üretmek gerekli. Ufkunuz olması gerek, kendinizi yetiştirmeniz gerek. Manavgat'ın kaybedecek zamanı yok. Ben bu toplumun önünde sınav verdim" dedi.

Yasal Bilgilendirme
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS