Gençlerden 19 Mayıs marşı

Gençlerden 19 Mayıs marşı
Gençlerden 19 Mayıs marşı

 

MANAVGAT, (DHA)- MANAVGAT Belediyesi Gençlik Korosu ve Rusya- Moskova STK Halkla İlişkiler ve Gençlik Politikaları Komitesi işbirliğiyle 19 Mayıs Marşı klibi hazırlandı.

Manavgat Belediyesi'nin şef Tayfun Yılmaz önderliğindeki Manavgat Belediyesi Gençlik Korosu elemanları 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla söz ve müziği Muammer Sun'a ait olan 19 Mayıs Marşı'nı Rus ve Azeri gençlerin katkısıyla seslendirildi. Manavgat Belediyesi'nin farklı milliyetlerdeki gençleri bir araya getiren uluslararası projesi sosyal medyada yankı uyandırdı. Projeye kilometrelerce ötedeki ülkelerinden katılım sağlayan Azeri ve Rus gençler, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kutlamalarına renk kattı. 19 Mayıs Marşı'nı Türk arkadaşlarıyla evlerinden seslendiren gençler sempatik bulundu.

Uzaktan ses ve video kayıt yöntemiyle gerçekleştirilen klibin koordinatörlüğünü şef Tayfun Yılmaz, video ve kurgusunu ise Serkan Köse yaptı. Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, bu anlamlı günde marşı coşkuyla seslendiren gençlere teşekkür etti.

Yasal Bilgilendirme
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS