İstihdam fuarı açılıyor

İstihdam fuarı açılıyor
İstihdam fuarı açılıyor

 


MANAVGAT, (DHA)- ANTALYA'nın Manavgat ilçesinde 'Manavgat'ta iş var' sloganı ile 8 kurumun işbirliğinde beşincisi gerçekleştirilecek olan istihdam fuarı 28 Şubat Cuma günü 10.00'da gerçekleştirilecek törenle açılıyor.


'Manavgat'ta iş var' sloganıyla Manavgat Kaymakamlığı, Manavgat Belediyesi, Manavgat Ticaret ve Sanayi Odası (MATSO), Akdeniz Üniversitesi (AÜ), Türkiye İş Kurumu (İŞKUR), İnsan Kaynakları Yöneticileri Derneği (İNKAY) ve Manavgat Sanayici ve İş Adamları Derneği (MASİAD) işbirliğiyle istihdam fuarının beşincisi düzenleniyor. Fuar cuma günü saat 10.00'da Atatürk Kültür Merkezi'nde gerçekleştirilecek törenle açılacak ve 2 gün sürecek.


75 KURUMSAL FİRMA STANT AÇACAK


Manavgat Belediyesi Atatürk Kültür Merkezi'ndeki fuara farklı sektörlerden 75 kurumsal firma katılacak. 28- 29 Şubat'ta 10.00- 17.00 saatleri arasında açık kalacak fuar iş arayanlara seçme şansı, işverene de kalifiye personel bulma şansı verecek.


MATSO Başkanı Ahmet Boztaş, beşincisi gerçekleşecek olan fuarın hem işçi hem de işveren için önemli olduğunu belirterek, "Fuarımıza birçok ilde gerçekleştirilen istihdam fuarından daha fazla firma stant açacak. Yoğun ilgi görmesi beklenen fuarımız istihdam seferberliğine, bölgemize, kentimize ve üyelerimize katkı sağlamasını bekliyoruz. Herkese hayırlı olmasını dileyerek tüm halkımızı fuarımıza davet ediyorum" dedi.Yasal Bilgilendirme
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS