Manavgat'ta futsal heyecanı başlıyor

Manavgat'ta futsal heyecanı başlıyor
Manavgat'ta futsal heyecanı başlıyor

 


MANAVGAT, (DHA)- MANAVGAT Belediyesi'nin 11- 24 Ekim tarihleri arasında düzenlediği Manavgat Belediyesi Futsal Turnuvası için geri sayım başladı.

Manavgat Belediyesi'nin düzenlediği Manavgat Belediyesi Futsal Turnuvası hazırlıkları tamamlandı. Bu yıl ilki gerçekleştirilecek olan futsal turnuvasında 16 takım 4'lü gruplar halinde mücadele edecek. Her akşam dört müsabakanın yapılacağı turnuva Mehmet Akif Ersoy Spor Salonu'nda oynanacak. Salon futbolu olarak nitelendirilen futsal, 5'şer kişiden oluşan takımlarla spor salonlarında oynanıyor. Sınırsız oyuncu değiştirme hakkı olan futsal müsabakalarında takımlar, 20'şer dakikadan iki devre halinde mücadele edecek.

Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, daha atak ve görsel bir şovu andıran futsal müsabakalarında heyecanın daha da yüksek olduğunu belirterek, Manavgat'a sosyal ve kültürel açıdan artı değer katacak olan her türlü projeyi hayata geçirdiklerini ifade etti. Başkan Şükrü Sözen, Manavgat halkını, 11 Ekim Cuma günü saat 19.00'da başlayacak olan futsal turnuvası için Mehmet Akif Ersoy Spor Salonu'na davet etti.Yasal Bilgilendirme
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS