MATSO mayıs ayı toplantısı yapıldı

MATSO mayıs ayı toplantısı yapıldı
MATSO mayıs ayı toplantısı yapıldı

 

MANAVGAT, (DHA)- MATSO mayıs ayı olağan meclis toplantısında konuşan MATSO Yönetim Kurulu Başkanı Seydi Tahsin Güngör, MATSO olarak sürdürülebilir bir ekonominin çalışmalarının önemine değinerek, "Sonsuzluğa uğurladığımız Başkanımız Ahmet Boztaş'ın düşünce, fikir ve projeleri doğrultusunda bize emanet kalan hizmet bayrağını en üst noktalara taşıyacağız" dedi.

MATSO mayıs ayı olağan meclis toplantısı video konferans yöntemiyle Meclis Başkanı Ömer Kasapoğlu başkanlığında gerçekleştirildi. Meclis toplantısında gündem maddeleri görüşülerek kabul edildi. Toplantının açılışında Meclis Başkanı Ömer Kasapoğlu, Covid-19 nedeniyle hayatını kaybeden Başkan Ahmet Boztaş'ı anarak Manavgat'a çok büyük hizmetler yaptığını söyledi. Başkan Kasapoğlu, yeni Başkan Seydi Tahsin Güngör'e de hayırlı olsun dileğinde bulunarak Manavgat iş dünyasına ve Manavgat'a güzel hizmetler etmesini diledi.

'BAŞKANIMIZIN BEKLENMEDİK VEFATI HEPİMİZİ DERİN BİR ÜZÜNTÜYE BOĞMUŞTUR'

Toplantıda konuşan MATSO Yönetim Kurulu Başkanı Seydi Tahsin Güngör, Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Boztaş'ın, Covid-19 nedeniyle beklenmedik vefatının kendilerini derinden etkilediğini belirterek, "Bu ayrılık biz çalışma arkadaşlarını, üyelerimizi, iş dünyamızı, Manavgat'ımızı büyük bir üzüntüye boğmuştur. Başkanımız Ahmet Boztaş'a bir kez daha üyelerimiz ve Manavgat için verdiği emek, katkı, hizmet, mücadeleler için teşekkür ediyorum. Başkanımızı sevgi, özlem, saygıyla anıyor, Yüce Allah'tan rahmetler diliyor, ailesine, sevenlerine, MATSO ailesine, Manavgat iş dünyasına sabırlar diliyorum" dedi.

'BİRLİK BERABERLİK İÇİNDE HAREKET EDECEĞİZ'

Kendisini MATSO yönetim kurulu başkanlığına layık gören yönetim kurulu üyelerine teşekkür eden Güngör, "MATSO ailesi olarak meclisimiz, yönetim kurulumuz, meslek komitelerimiz, disiplin kurulumuzla birlik ve beraberlik içinde üyelerimiz ve Manavgat için çalışmaya devam edeceğiz. Sonsuzluğa uğurladığımız Başkanımız Ahmet Boztaş'ın düşünce, fikir ve projeleri doğrultusunda bize emanet kalan hizmet bayrağını, en üst noktalara taşıyacağız. Bu yolda siz değerli meclis üyelerimizin varlığı, desteği, katkıları bizim en önemli gücümüz olacaktır. Ahmet Boztaş başkanımızın başlattığı hizmet kervanı, acısı yüreğimizde, kararlı ve azimli mücadelesi akıllarımızda her zaman, her şartta, durmadan daha ileriye yürüyecektir. Önümüzdeki dönemde de ayrı- gayrı olmadan, sen- ben olmadan, biz bilinci ve ruhu ile, elbirliği, fikir birliği, gönül birliği ile çalışmalarımız odamızın tarihine, kimliğine, vizyonuna, üyelerine, Manavgat'ımıza ve bizlere yakışır bir şekilde devam edecektir. Manavgat Organize Sanayi Bölgesi, Selçuklu Kervan Yolu Projesi, üyelere yönelik toplantılar, eğitimler, markalaşma, tanıtım, turizm, tarımın, ticaretin ve ihracatın geliştirilmesi, lobi çalışmaları yine çalışmalarımız içerisinde öncelikli konular olacaktır. Kentimizde sürdürülebilir bir ekonominin güçlü kılınmasında MATSO olarak çalışmalarımızın öneminin farkındayız ve bu yolda odamızın tüm organları ile görevimizin başındayız, sorumluluğumuzun bilincindeyiz."

BAŞSAĞLIĞI VE TAZİYE BULUNAN HERKESE TEŞEKKÜR ETTİ

Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Boztaş'ın vefatı nedeniyle acılarını paylaşanlara teşekkür eden MATSO Başkanı Seydi Tahsin Güngör, "Başta TOBB Başkanımız Sayın Rifat Hisarcıklıoğlu olmak üzere, Antalya milletvekillerimiz, TOBB Ticaret Odaları Konsey Başkanı Sayın Gürsel Baran, TOBB Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Sayın Faik Yavuz, Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Sayın Davut Çetin ve Antalya Ticaret Borsası Başkanı Sayın Ali Çandır ile oda/borsa başkanlarımız, siyasiler, cenaze törenine gelerek, ziyarette bulunarak, telefon ederek, mesaj göndererek acımızı paylaşan, başsağlığı dileklerini ileten herkese şahsım ve odamız adına teşekkür ediyorum. Başkanımız Ahmet Boztaş'a bir kez daha Allah'tan rahmet diliyorum, mekanı cennet olsun. Ailesine, sevenlerine, iş dünyamıza, üyelerimize, bizlere sabırlar diliyorum" dedi.

Yasal Bilgilendirme
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS