MMO Türk Müziği Korosu’ndan müzik ziyafeti

MMO Türk Müziği Korosu’ndan müzik ziyafeti
MMO Türk Müziği Korosu’ndan müzik ziyafeti

 


ANTALYA, (DHA) - MAKİNA Mühendisleri Odası (MMO) Antalya Şubesi Türk Müziği Korosu, ‘Rakım Elkutlu Besteleri ve Rast Eserler’ temalı konseriyle sanatseverle buluştu.


Muratpaşa Belediyesi Konser Salonu’nda Koro Şefi Jülide Akdeniz yönetiminde sahne alan MMO Türk Müziği Korosu, konserin ilk bölümde Rakım Elkutlu bestelerini seslendirirken ikinci bölümde ise rast eserlerle dinleyicilere müzik ziyafeti sundu.


Konser öncesinde kısa bir konuşma yapan MMO Antalya Şube Başkanı Ayşen Hamamcıoğlu, MMO Antalya Şubesi Türk Müziği Korosu’nun çok önemli konserlere imza attığı ifade ederek, “Koromuzun biz mühendisler için çok önemli bir misyonu var. Çünkü koromuz ağırlıklı olarak bilim ve teknik anlamda faaliyet gösteren makine mühendislerinin, sanata ve müziğe açılan bir kapısı. Antalya’nın en önemli ve en özel korolarından biri. Bundan dolayı da Makine Mühendisleri Odası’nın gurur kaynağı. Geçmişten günümüze koromuza katkı koyan tüm meslektaşlarıma teşekkür ediyorum" dedi.


Konserin ardından Koro Şefi Jülide Akdeniz’e çiçek takdim eden Hamamcıoğlu, Kültür Sanat Komisyonu başta olmak üzere, tüm koro üyelerine ve konsere katılan misafirlere teşekkür etti.Yasal Bilgilendirme
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS