Renkler arasında heyecan

Renkler arasında heyecan
Renkler arasında heyecan

 


Yusuf DEMİR/ANTALYA, (DHA) - ANTALYALI ressam Eser Sadak, son çalışmalarından oluşan eserlerini sanatseverlerin beğenisine sundu.


Tekstil alanında 4 yıl desinatörlük yaptıktan sonra Almanya'da desen ve seramik eğitimleri alan ressam Eser Sadak, yağlıboya, akrilik boya ve suluboya resim çalışmalarını, Nuri Sezen yönetimindeki Yediarıklar Sanat Grubu bünyesinde sürdürüyor.


Ressam Eser Sadak'ın uzun bir aradan sonra 4'üncü kişisel sergisi Antalya Sanatçılar Derneği (ANSAN) Güzel Sanatlar Galerisi'nde açıldı. Serginin açılış kurdelesini, Muratpaşa Belediyesi Başkanı Ümit Uysal'ı temsilen katılan meclis üyesi Nuran Uğur, ANSAN Başkanı Cahit Çakcıl birlikte kesti.


Yağlıboya, akrilik boya resim çalışmalarını hayranlıkla inceleyen meclis üyesi Nuran Uğur, kendisinin de sanatla uğraştığını, boş vakitlerinde tuval önüne geçip resim yaparak ruhen rahatladığını anlattı. Uğur, başarılı çalışmalarından dolayı Eser Sadak'ı kutladı.


Renklerin arasında yaşamanın kehndisine huzur ve mutluluk verdiğini söyleyen ressam Eser Sadak'ın 30 eserinin yer aldığı sergi, 15 Şubat Cumartesi gününe kadar açık kalacak.Yasal Bilgilendirme
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS