Şampiyonlar kupalarını aldı

Şampiyonlar kupalarını aldı
Şampiyonlar kupalarını aldı

 


ANTALYA, (DHA) - ANTALYA Büyükşehir Belediyesi'nin Antalyaspor işbirliği ile bu yıl ilk kez düzenlediği Spor Okulları Yaz Ligi kupa töreniyel sona erdi.

Yaz spor okullarına destek olmak, geleceğin yıldızlarını keşfetmek ve çocuklara Antalyaspor sevgisini aşılamak amacıyla, Büyükşehir Belediyesi ve Antalyaspor işbirliğinde hayata geçirilen Spor Okulları Yaz Ligi kupa töreniyle sona erdi. 36 okuldan 576 sporcunun katıldığı ligde 2 aylık büyük mücadele sonunda dereceye giren takımlar, kupalarını aldı. Antalyaspor Hasan Subaşı Tesisleri'nde gerçekleşen ödül törenine, Büyükşehir Belediyesi Spor Hizmetleri Şube Müdürü Mustafa Mutlu, Antalyaspor Derneği Başkanı Fikret Öztürk, Antalyaspor Yönetim kurulu üyeleri, Antalyaspor Altyapı Teknik Sorumluları, öğrenciler ve aileleri katıldı.                                                                                               

GENÇLERİ SPORU TEŞVİK EDELİM

Törende konuşan Fikret Öztürk, "Antalyaspor'a alttan oyuncu yetiştirmek için çaba gösteriyoruz. Altyapıyı güçlendirerek başarıyı yakalayabileceğimize inanıyorum" dedi.

Büyükşehir Belediyesi Spor Hizmetleri Şube Müdürü Mustafa Mutlu da "Çocuklarımız geleceğimizdir. Çocuklarımızın en az bir spor ve en az bir sanat dalıyla ilgilenmeleri için anne babalar olarak onları destekleyelim" dedi.

Dereceye Giren Spor Okulları:

2008 Kategorisi Dereceleri

1.Kepez Gücü Spor

2.ÖzerSpor

3.KunduSpor

3.Antalyaspor Kültür

2009 Kategorisi Dereceleri

1-Cihadiye Spor

2-Bahtılı Spor

3-Özer Spor

3-Kundu Spor

2010 Kategorisi Dereceleri

1-Akdeniz Sanayi Spor

2-Lara Spor

3-Cihadiye Spor

3-Altınova Spor

2011 Kategorisi Dereceleri

1-Antalyaspor Merkez

2-Trabzon Spor

3-Lara SporYasal Bilgilendirme
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS