Serik MHP'den çocuklara ayakkabı

Serik MHP'den çocuklara ayakkabı
Serik MHP'den çocuklara ayakkabı

 

Namık Kemal KILINÇ/SERİK, (DHA)- MHP Serik İlçe Başkanlığı ihtiyaç sahibi ailelerin çocuklarına bayram öncesinde ayakkabı hediye etti.

MHP Serik İlçe Başkanlığı tarafından Ramazan Bayramı öncesinde alınan 200 çift ayakkabı, ilçede yaşayan ihtiyaç sahibi ailelerin çocuklarına hediye edildi. Dağıtımda MHP İlçe Başkanı Ahmet Ali Coşkun ve yönetim kurulu üyeleri hazır bulundu.

MHP İlçe Başkanı Ahmet Ali Coşkun, "11 ayın sultanı Ramazan-ı Şerifin son günlerine geldiğimiz, Ramazan Bayramı'na yaklaştığımız bu günde 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı'nı ve Kadir Gecesi'ni aynı günde idrak etmenin mutluluğu içerisindeyiz. Milliyetçi Hareket Partisi Serik İlçe Teşkilatı olarak bizler de bu kutlu ve mübarek günde bayram arifesinde ihtiyaç sahibi 200 çocuğumuza ayakkabı dağıtımı gerçekleştirip, onların mutluluğuna bir nebze de olsa ortak olmak istiyoruz. Milli ve manevî günümüzün bir arada olduğu bugünde tüm milletimizin ve Serik halkımızın 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kutlu, bin aydan daha hayırlı olan Kadir Gecesi mübarek olsun" dedi.

Yasal Bilgilendirme
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS