Sigorta Haftası kutlanıyor

Sigorta Haftası kutlanıyor
Sigorta Haftası kutlanıyor

 


ANTALYA, (DHA) - MANAVGAT Ticaret ve Sanayi Odası (MATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Başkan Boztaş, sigortacılığın önemine işaret ederek "Sigortacılık hizmetleri, risklerimizi teslim ettiğimiz güvenli limanlardır" dedi.


MATSO 12. Meslek Komitesi, 'Sigorta Haftası' dolayısıyla ilçedeki bir otelde kutlama programı düzenledi. Toplantıya; MATSO Başkanı Ahmet Boztaş, yönetim kurulu üyesi Hakan Akar, 12. Meslek Komitesi Başkanı Numan Özel, komite üyeleri, Antalya Sigorta Acenteleri Derneği Başkanı İbrahim Düzenli, Sigorta Acenteleri İcra Komitesi Başkan Yardımcısı ve ATSO Meclis Başkanı Süleyman Özer ile sigorta acenteleri ve bankaların yetkilileri katıldı.


Toplantıda konuşan MATSO Başkanı Ahmet Boztaş, sigortacılık sektörünün tanıtılması ve insanların sigortacılık konusunda bilinçlendirilmesi amacıyla 'Sigortacılık Haftası'nın kutlandığını söyledi. Sigortacılık hizmetlerinin, risklerin teslim edildiği güvenli bir liman olduğunu kaydeden Başkan Boztaş, "Sigortacılık demek, güven, itibar, gelecek demektir. Sigortacılık, ekonomik ve toplumsal ilişkilerin vazgeçilmez, tartışılmaz teminatı demektir" dedi.


Sigorta Acenteleri İcra Komitesi Başkan Yardımcısı ve ATSO Meclis Başkanı Süleyman Özer ise MATSO'nun sigortacılık sektörüne değer verdiğini belirterek, Başkan Boztaş ve yönetime teşekkür etti.


Konuşmalarından ardından MATSO Başkanı Ahmet Boztaş, hafta dolayısıyla ATSO Meclis Başkanı Süleyman Özer ve Antalya Sigorta Acenteleri Derneği Başkanı İbrahim Düzenli'ye Manavgat'ın yöresel ürünlerinden oluşan hediye paketi takdim etti. 


Yasal Bilgilendirme
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS