SporTurkey sona erdi

SporTurkey sona erdi
SporTurkey sona erdi

 

ANTALYA, (DHA) - SPOR Turkey Spor Ekipmanları, Takviye Ürünleri ve Aktiviteleri Fuarı sona erdi.

Antalya Fuarcılık İşletme ve Yatırım A.Ş (ANFAŞ) Expo Center'da gerçekleştirilen Spor Ekipmanları Takviye Ürünleri ve Aktiviteleri Fuarı, sona erdi. 90 firmanın katıldığı SporTurkey'de 35 ülkeden 220 marka spor ürünleri, ekipmanları, takviye ürünler, organik gıdalar ve spor giyim markalarını sergiledi. Sektörel buluşmalara, iş ortaklıklarına ve bağlantılara da ortam sunan fuara ziyaretçi ilgisi de yoğun oldu.
Fuarda alanında uzman eğitmenler tarafından verilen paket programlar içerisinde pilates, detox pilates, yoga, yin yoga, kangoo power, zumba, fitness, bisiklet, step programları, terapi ve çok sayıda branşı kapsayan aktiviteler yer aldı. Bunların yanında çocuklar için trafik eğitimi, akrobatik sirk, bale ve çocuk aktiviteleri de minik ziyaretçileri ağırladı.
Sağlıklı yaşam konusunda Rumeli Üniversitesi Sağlık Bilimleri Başkanı Prof. Dr. Oğuz Özyaral, SporTurkey'de ziyaretçilere sağlıklı beslenme kürleri, doğru beslenme, organik ürünler ve sporcu beslenmesi konularında seminer verildi.
Expo Center'da tam bir spor şöleni yaşandığını söyleyen ANFAŞ Başkanı Ali Bıdı, kısa süre içinde organize edilen fuarda beklenilenin üzerinde katılım ve ilgi olduğubu kaydetti. Ali Bıdı, bu yılı 'ekim' yılı ilan ettiklerini, 2020'de gerçek hasadın alınacağını ifade etti.
Öte yandan bu yılın turizmde 'Aspendos Yılı' ilan edilmesi çerçevesinde çeşitli ülkelerden modeller, yöresel kıyafetleriyle ANFAŞ Expo Center'daki fuarı ziyaret etti.
Fuar ile eşzamanlı yapılan Türkiye Vücut Geliştirme ve Bilek Güreşi Fitness Şampiyonası da katılımcılardan büyük ilgi gördü. Kadın ve erkek sporcuların yer aldığı şampiyona renkli görüntüler oluşturdu. Fuar, hem spor merkezleri hem de turizmcileri buluşturdu.

Yasal Bilgilendirme
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS