Tütüncü: Akdeniz sanayi sitesi, Türkiye'nin gözdesi

Tütüncü: Akdeniz sanayi sitesi, Türkiye'nin gözdesi
Tütüncü: Akdeniz sanayi sitesi, Türkiye'nin gözdesi

 

ANTALYA, (DHA) - KEPEZ Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Akdeniz Sanayi Sitesi'nde esnafı ziyaret etti. Başkan Tütüncü, "Akdeniz Sanayi Sitesi yıllarca birlikte verdiğimiz emeklerle Türkiye'nin en gözde sanayi sitelerinden birisi olmuştur. Buda bizim için büyük bir mutluluk vesilesidir. Esnafı yaşatırsak, toplum yaşar" dedi.
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Akdeniz Sanayi Sitesi esnafını ziyaret etti. Esnafı tek tek gezen Başkan Tütüncü, işlerinde kolaylıklar ve bol kazanç dileklerinde bulundu. Akdeniz Sanayi Sitesi Kooperatif Başkanı Mehmet Öztürk'ü de ziyaret eden Başkan Tütüncü, pandemi sürecinde emekleriyle gayretleriyle hizmet veren tüm esnafa teşekkür etti. Akdeniz Sanayi Sitesi'nin muhteşem bir değişim ivmesi ile bambaşka bir sanayi sitesi haline geldiğini belirten Başkan Tütüncü, "Akdeniz Sanayi Sitesi yıllarca birlikte verdiğimiz emeklerle Türkiye'nin en gözde sanayi sitelerinden birisi olmuştur. Buda bizim için büyük bir mutluluk vesilesidir. Esnafı yaşatırsak, toplum yaşar. Çünkü esnaf toplumun temelidir" dedi.
ESNAFIN HER ZAMAN YANINDAYIZ
AK Parti Kepez İlçe Başkanı Bahattin Bayraktar da Akdeniz Sanayi Sitesi'nin Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü dönemiyle yüzde bin katma değer kazandığını söyledi. Bayraktar, "Bu katma değerin tamamı esnafımızın olmuştur ve bundan da Antalya kazanmıştır, Kepez kazanmıştır. Gerek tapu problemlerinin çözümü, gerek imardaki değişikliklerle ilgili, gerekse asfaltla ilgili konuya nereden bakarsak bakalım her fırsatta Akdeniz Sanayi esnafının yanındaydık.  Esnafımızı çok seviyoruz" diye konuştu.
EN ÖNEMLİSİ GECEKONDU TAHLİYELERİ
Akdeniz Sanayi Sitesi Kooperatif Başkanı Mehmet Öztürk de, 2 bin 500 esnafı olan sanayi sitesinin geçmişte birçok sorunları olduğunu ve çözülen bu sorunların en önemlisinin de gecekondu tahliyesi olduğuna değindi. Öztürk, "42 yıldır çözülemeyen Akdeniz Sanayi Sitesi'nde yıllarca kangren olmuş bu sorun da Kepez Belediye Başkanımız Hakan Tütüncü sayesinde çözüldü. Bugün 300'e yakın gecekondunun 250'si tahliye edilmiş durumda. Buraya kooperatifin insanları giremiyordu. Bugün boş olan arsaya 200-250'ye yakın işyeri yapacağız. Sanayi sitemizde 15 bine yakın çalışanımız var. Her proje yapılır, edilir. Önemli olan gönüllerde iz bırakabilmektir" dedi.
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü'nün gün boyu sürdürdüğü Akdeniz Sanayi Sitesi ziyaretlerine belediye meclis üyeleri ve AK Parti İlçe Başkanı Bahattin Bayraktar eşlik etti.

Yasal Bilgilendirme
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS