Tütüncü çiftinden komşularına iftar

Tütüncü çiftinden komşularına iftar
Tütüncü çiftinden komşularına iftar

 


ANTALYA, (DHA) - KEPEZ Belediye Başkanı Hakan Tütüncü ve eşi Ayşe Tütüncü, Yeşiltepe Mahallesi'nde oturdukları apartmandaki ve çevre binalardaki komşularına iftar verdi.


İftara Tütüncü çiftinin aileleri ile 200'e yakın komşusu katıldı. Tütüncü çifti, oturdukları apartmanın bahçesinde verdikleri iftarda masaları gezerek, komşularına hayırlı ramazan dileklerinde bulundu. Başkan Tütüncü, iftarda yaptığı konuşmada komşularına şöyle seslendi:


“Ramazanlar, birlikte, beraber olunca anlam kazanıyor. Ramazanlar, birlikte güzel bir sofrayı ve temiz bir lokmayı paylaşınca güzel oluyor. Mümkün olduğunca da ay boyunca iftar sofralarımızı, ilçemizin dört bir tarafında mahallerimizde kuruyoruz. İftarımızı da o sofralarda hemşerilerimizle birlikte paylaşıyoruz. Bugün de hem apartmanımız da hem de çevredeki apartmanlardaki komşularımızla güzel bir vakti paylaşalım istedik."


“Bugün de iftar soframızı komşularımız şenlendirdi" diyerek sözlerine devam eden Tütüncü, “Birbirimize gönül kapılarımızı açtıkça, birbirimizin gönül kapılarını çaldıkça Ramazan ayının ne kadar büyük bir toplumsal mana ifade ettiğini hep birlikte görüyoruz. Komşularımızla iftar sofrasını paylaşmak bana ve eşime büyük mutluluk verdi. Davetimize icabet eden komşularımıza şükran borçluyum. Birliğimiz, beraberliğimiz daim olsun. Kardeşliğimiz her vesile ile yücelsin" dedi.


Başkan Tütüncü, iftarın ardından komşularıyla günün anısına fotoğraf çekildi.Yasal Bilgilendirme
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS